Jana Provazníková

Jana Provazníková
Mé lekce jsou charakteristické propojováním hatha jógy a meditace ve všímavý pohyb (meditace v pohybu). Začínáme krátkou meditací a dechovými technikami, následuje jemné protažení a pomalé rozpohybování. Zůstáváme v kontaktu s tím, co se v nás děje a učíme se číst signály vlastního těla. Lekce jsou vhodné pro všechny, především pro lidi se sedavým zaměstnáním a pro ty, co se chtějí naučit pracovat se stresem.

Mé zkušenosti

S jógou jsem se poprvé setkala před patnácti lety, oslovila mě tak, že jsem opustila práci v kanceláři a začala se jí věnovat naplno. 

Jsem držitelem mezinárodních certifikátů RYT 200 HR pro učitele Hatha jógy a Jin jógy. Prošla jsem ročním výcvikem Relation mindfulness training, absolvovala meditační ústraní a dál se vzdělávám v různých oblastech well-being (celková životní spokojenost, schopnost žít naplno a smysluplně).

Všímavá jóga (mindful yoga) mi pomohla od bolestí zad, migrén, naučila mě lépe zvládat a vyjadřovat emoce a pracovat se stresem. Posílila důvěru sama v sebe a naučila mě více se přijímat a podporovat. Učí mě být laskavá sama k sobě a rozvíjí mou laskavost k ostatním. Zlepšila mé vztahy. 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jógu a meditaci vnímám jako jednu z cest, jak žít vlastním svobodným životem. 

Jak řekl Eckhard Tolle: „Když ztratíte spojení s vnitřním tichem, ztratíte spojení se svým já. Pokud ztratíte spojení se svým já, ztratíte se ve světě.“ 

S radostí předávám své zkušenosti dál prostřednictvím vedení skupinových i individuálních lekcí, ve firmách a pořádáním workshopů a retreatů.

 Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Život je souhra přírodních fenoménů a změn. Neodporujte jim - tím pouze trpíte. Nechte realitu být realitou. Nechte věci přirozeně plynout tak jak sami chtějí.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů