Jana Provazníková

Jana Provazníková
Na začátku lekcí se pár minut věnujeme našemu dechu. Pomocí pozorování dechu nasměřujeme pozornost do sebe, do svého těla. Následuje úvodní protažení a jemné dynamické cvičení s plným respektem k našemu tělu tak, aby cvičení mělo co největší zdravotní přínos. Krásně se protáhneme, posílíme, zpevníme střed těla. Naše páteř se stává pružnou a mysl se snáze dokáže koncentrovat. Lekce je zakončena relaxací s aromaterapií.

Mé zkušenosti

Jógu praktikuji již řadu let. Její blahodárný vliv na mé tělo, mysl i ducha se stal nepopiratelným, a tak jsem se rozhodla změnit svůj život, studovat jógu a z kancelářské židle se přesunout na jógovou podložku. Jsem držitelem mezinárodních certifikátů RYT 200 HR pro učitele Hatha jógy a Jin jógy. Prošla jsem i řadou dalších kurzů a workshopů a stále se dál vzdělávám.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jógu vnímám jako cestu k znovuobjevování sama sebe, k propojení se sám se sebou, k nalezení vnitřního klidu. Jak řekl Eckhard Tolle: „Když ztratíte spojení s vnitřním tichem, ztratíte spojení se svým já. Pokud ztratíte spojení se svým já, ztratíte se ve světě.“ S radostí předávám své zkušenosti dál prostřednictvím vedení lekcí.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Má cesta - Karolína Chudobová

Jóga není pro mě, často slýchám. Tam se jen válej po zemi, dýchaj a ...  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno.

Christopher McCandless

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů