Vážení klienti,
vzhledem k rozhodnutí vlády budou všechna naše studia od 13.3. až do odvolání uzavřena. Všechny rezervace budou zrušeny a kredity navráceny na účet. Také platnost kreditů Vám bude automaticky o měsíc prodloužena. A protože i recepce budou zavřeny, případné dotazy rádi zodpovíme mailem. Děkujeme za pochopení, už teď nám chybíte a moc se na Vás těšíme v lepších časech.
Váš Dům jógy

Jana Provazníková

Jana Provazníková
Mé lekce jsou charakteristické propojováním hatha jógy a meditace ve všímavý pohyb (meditace v pohybu). Začínáme krátkou meditací a dechovými technikami, následuje jemné protažení a pomalé rozpohybování. Zůstáváme v kontaktu s tím, co se v nás děje a učíme se číst signály vlastního těla. Lekce jsou vhodné pro všechny, především pro lidi se sedavým zaměstnáním a pro ty, co se chtějí naučit pracovat se stresem.

Mé zkušenosti

S jógou jsem se poprvé setkala před patnácti lety, oslovila mě tak, že jsem opustila práci v kanceláři a začala se jí věnovat naplno.

Jsem držitelem mezinárodních certifikátů RYT 200 HR pro učitele Hatha jógy a Jin jógy. Prošla jsem ročním výcvikem Relation mindfulness training, absolvovala meditační ústraní a dál se vzdělávám v různých oblastech well-being (celková životní spokojenost, schopnost žít naplno a smysluplně).

Všímavá jóga (mindful yoga) mi pomohla od bolestí zad, migrén, naučila mě lépe zvládat a vyjadřovat emoce a pracovat se stresem. Posílila důvěru sama v sebe a naučila mě více se přijímat a podporovat. Učí mě být laskavá sama k sobě a rozvíjí mou laskavost k ostatním. Zlepšila mé vztahy.

 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jógu a meditaci vnímám jako jednu z cest, jak žít vlastním svobodným životem.

Jak řekl Eckhard Tolle: „Když ztratíte spojení s vnitřním tichem, ztratíte spojení se svým já. Pokud ztratíte spojení se svým já, ztratíte se ve světě.“

S radostí předávám své zkušenosti dál prostřednictvím vedení skupinových i individuálních lekcí, ve firmách a pořádáním workshopů a retreatů.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Když to nejméně čekáme, život se na nás obrátí s výzvou, aby vyzkoušel naši odvahu a vůli ke změně.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů