Kateřina Vargová

Kateřina Vargová
V lekcích spolu budeme plynout naladěni na svůj dech a nitro. Jemné lekce jsou krásnou meditací v pohybu, kdy se učíme poznat a poslouchat sami sebe. Lekci vedu v klidném a jemném rytmu, kdy jsme k sobě a ke svému tělu laskaví. Na závěr každé lekce Vás uvedu do relaxace, která pohladí tělo i duši.

I v dynamických lekcích kladu důraz na duchovní aspekt jógy a ásan jako takových. Duše i tělo jsou dvě neoddělitelné součásti jógy. Za pomocí vědomého dechu a pohybu posílíme a protáhneme celé tělo. Koncentrace na dech nám umožní vnímat pouze sami sebe, což je tou nejdůležitější praktikou jógy...umět se oprostit od vnějšího světa.

Mé zkušenosti

Věnovala jsem se mnoha sportům a stále hledala sama sebe. Jako fitness trenérka a pole dance instruktorka jsem hledala kompenzaci na svalově přetížené tělo. Jóga pro mě byla skvělou kompenzací a později se pro mě stala mnohem víc, smyslem života a cestou, která mě naplňuje. Až teprve jóga mi pomohla pochopit, že naše fyzická schránka je pouze malá část toho, co nás tvoří. Je zde něco mnohem silnějšího, co nás přesahuje.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Každý kráčí s půvabem a vyzařuje světlo, pokud se ubírá cestou, kterou si zvolil. jóga je pro mě cesta naplnění, kdy skutečně cítím, že mohu lidem pomáhat.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pro děti v Domě jógy na Chodově

Máte doma malého „jogína“ – kluka nebo holčičku ve věku 3-6 let? ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Příroda nespěchá a přesto všeho dosáhne.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů