Kristina Lebeděva

Kristina Lebeděva
Mé lekce jsou zaměřeny na obnovení energie, uvolnění těla a zklidnění mysli. Cvičení vás provede ásanámi, dechovými praktikami a meditačními technikami. Získáte komplexní pochopení jógy prostřednictvím nástrojů práce s tělem a vědomím. Jemná, ale někdy i intenzivní praxe vám pomůže zharmonizovat svůj stav, hluboce se uvolnit a ponořit se do sebe, jít o krok dál ve svém poznávání. Překonejte hranice svého těla a mysli. Naučte se naslouchat svému srdci a poznejte své skutečné já. Lekce vedu v angličtině/češtině/ruštině nebo kombinací jazyků dle potřeby. Lekce jsou vhodné pro všechny studenty bez zdravotních omezení.

Mé zkušenosti

Jóga vstoupila do mého života před 15 lety, mám za sebou pravidelnou osmiletou praxi různých stylů jógy (Aštanga, univerzální jóga, hatha, kundalini, jivamukti, meditační praxe), učím od roku 2019 (Yogamovement, Yogaspace a Yogame v Praze a další studia po celém světě). Jsem certifikovanou lektorkou American Yoga Alliance RYT200 a Mezinárodní federace jógy IRYT200, v září 2021 jsem se také zúčastnila učitelského kurzu ve studiu Jivamukti Yoga Barcelona. Mám za sebou kurz vipassany a velké množství dalších absolvovaných kurzů a retreatů po celém světě. Dlouhodobě se zajímám o buddhismus a hinduismus, včetně meditačních technik. Praktikuji mantra meditace. Každý rok před covidem jsem cestovala do posvatých míst Indie, Nepálu a Bhútánu, a momentálně plánuji cestu na Kailás do Tibetu jakmile mi to dovolí.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Předávat původní filosofii jógy je pro mě životním záměrem. Jóga se stala mou životní cestou, je to má dharma. Mým cílem je pomoct vám spojit se se svým nitrem, prozkoumat své tělesné limity, překonat je a začít pracovat se svou myslí, abyste žili harmoničtější, naplněnější a vědomější život. Ráda Vám představím nádherný svět jógy a ukážu Vám hloubku této starověké tradice seberozvoje.

Více o mně

Věří se, že potkat se s jógou v dnešním světě je znamením dobré karmy. Vítám vás u nových začátků na vaší životní cestě. S hlubokou oddaností a vděčností všem učitelům minulosti, přítomnosti i budoucnosti, pro všechny živé bytosti. Om

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Když konám dobro,je mi dobře.Když dělám zlo,je mi zle

A.Lincoln

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů