Laura Horáková

Laura Horáková
Mé lekce jsou jemnější, přesto u nich řádně zahřejeme a posílíme tělo. Většinou lekce začínám krátkým dechovým cvičením, pokračuji klidným vinyasa flow a ukončuji zaslouženou relaxací. Zaleží mi na tom, aby se studenti napojili sami na sebe a oddychli si od každodenního života, užili si ten moment pro sebe, kdy jejich tělo pracuje a mysl odpočívá. Kladu důraz na dech a správné držení pozic.

Věřím, že abychom se cítili skvěle, stačí naslouchat svému tělu, poznat jeho potenciál a naučit se s ním pracovat.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím od roku 2016 a v roce 2019 jsem si obdržela kurz pro lektory jógy v Ženevě, kde jsem žila. V právnickém světě v Ženevě, kde jsem pracovala, byla pro mne jóga vzácným momentem, kdy jsem mohla vypnout, být jen sama se sebou a dělat něco pro sebe.

Brzy jsem se zamilovala do kouzla sdílení se svými studenti a předávaní té pozitivní energie, kterou při cvičení společně vytváříme. Od roku 2020 jsem zpátky v České republice, aktuálně jsem dokončila kurz pro lektory jógy v češtině a učení věnuji více svého času.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Učení jógy mě naplňuje a dělá mi radost vidět své studenty po lekci s úsměvem na tváři. Věřím, že když budeme spokojeni sami se sebou, tak budeme společně tvořit i pozitivnější svět.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Hřích je, když se neradujeme ze života

Osho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů