Martina Šedová

Martina Šedová
V jógové praxi vyučuji převážně začátečníky, mé hodiny jsou mírně dynamické v klidném duchu, zaměřené na podrobné popisování pozic. Snažím se, aby si mohl zacvičit každý, předvádím více náročností pozic. Na hodinách vše víc vysvětluji, snažím se přiblížit působení a pozitivní účinky ásan, popisuji vliv dechu.

Mé zkušenosti

Jógové praxi se věnuji od roku 2000. Jóga mi otevřela cestu k sobě, hledání klidu, vnímání s nadhledem. Pokud cvičíte jógu, podporujete tělo i mysl komplexně. Mojí osobní zkušeností je, že lekce jógy vždy nabije pozitivní energií.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Ráda předávám to, co jsem se naučila. A učím se nadále - jóga je cesta na celý život. Jsem přesvědčená o léčebných účincích jógy, baví mě toto učení předávat dál a pozitivně tak ovlivňovat životy lidem.

Více o mně

Více o mně

Mým dlouhodobým povoláním byla práce v neziskovém sektoru, věnovala jsem programům pro duševně nemocné. Po jisté době mi nějak došla energie a nyní je mým řemeslem (i koníčkem) floristika. Vystudovala jsem lektorskou školu u společnosti Český svaz jógy pod vedením manželů Kneisslových, dále roční školu Individuální jógové terapie taktéž u ČSJ.

Věnuji se Hathajóze a dalším pomalým formám pohybu. Vedu kolektivní, individuální, a také firemní lekce. Vyučuji převážně jógu pro začátečníky, zaměřuji se na podrobné popisování pozic. Snažím se vždy ukázat více náročností provedení tak, aby mohl cvičit každý. Myslím, že jóga by měla být nenásilná, nekritická, bez prvotního se zaměření na výsledky – výsledky přijdou samy. Pozice bychom měli ustát s grácií, neměly by být o utrpení.

Zaobírám se alternativními výživovými směry - přírodní stravou - makrobiotikou, vegetariánskou stravou, veganskou stravou, léčebnou výživou, detoxikačními metodami. Zajímám se o přírodní medicínu, meditace. Mohu pomoci s úpravou jídelníčku a celkovou detoxikací.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Znáte office jógu?

Office jóga je určena především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnáni, ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Hřích je, když se neradujeme ze života

Osho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Odhlásit se z odběru e-mailů