Nela Redek

Nela Redek
Své klienty vedu k vědomému pohybu, učíme se pracovat se svým tělem a díky tomu i se svou myslí. Lekci vždy začínáme pranajámou, protože jen díky správné technice dechu můžeme praxi posunout hlouběji. Mé sestavy zahrnují prvky ashtanga, hatha a power jógy. Mým cílem je znovu objevení vaší pružnosti těla i mysli. Během lekce zavřeme oči, otevřeme srdce a zapomeneme na realitu.

Mé zkušenosti

Dalo by se říct, že jógu praktikuji už od dětského věku, kdy jsem v knihovně vyhledávala knihy o Buddhismu místo toho, abych četla povinnou četbu. Co se ásánové praxe týče, jsem ji vyhledala asi před 5ti lety. A najednou to vše zapadlo do sebe. Cesta byla zahájena a kurz HathaYoga Alliance RYT 200 zahájil mou dráhu lektora. Však tím to neskončilo, naopak. Neustále se vzdělávám v oblasti zdravého pohybu, rozvoje ásan,  techniky dýchání. A díky vám se stále rozvíjím nejen na podložce, ale i mimo ni. a jiné

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Miluji být lektorem i učencem. Nikdy to neskončí, je stále kam pokračovat, je stále co prohlubovat. Miluji tu rozmanitost, kdy je každá lekce i každá praxe jiná.  

Miluji cestu, kam mě jóga nese. Ásanová praxe je samozřejmě důležitá, ale cesta k samadhi je tak rozmanitá a zajímavá.

 

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pro děti v Domě jógy na Chodově

Máte doma malého „jogína“ – kluka nebo holčičku ve věku 3-6 let? ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Lidé obětují zdraví, aby vydělali peníze, pak obětují peníze, aby získali zpět zdraví. Tak se znepokojují budoucností, že si neužívají přítomnost. A žijí, jako by nikdy neměli zemřít, a potom zemřou bez toho, aby před tím žili.

Dalajlama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů