Všechna studia otevřena - aktuální podmínky pro účast. Těšíme se na vás.

Nela Jurková

Nela Jurková
Své klienty vedu k vědomému pohybu, učíme se pracovat se svým tělem a díky tomu i se svou myslí. Lekci vždy začínáme pranajámou, protože jen díky správné technice dechu můžeme praxi posunout hlouběji. Mé sestavy zahrnují prvky ashtanga, hatha a power jógy. Mým cílem je znovu objevení vaší pružnosti těla i mysli. Během lekce zavřeme oči, otevřeme srdce a zapomeneme na realitu.

Mé zkušenosti

Dalo by se říct, že jógu praktikuji už od dětského věku, kdy jsem v knihovně vyhledávala knihy o Buddhismu místo toho, abych četla povinnou četbu. Co se ásánové praxe týče, jsem ji vyhledala asi před 5ti lety. A najednou to vše zapadlo do sebe. Cesta byla zahájena a kurz HathaYoga Alliance RYT 200 zahájil mou dráhu lektora. Však tím to neskončilo, naopak. Neustále se vzdělávám v oblasti zdravého pohybu, rozvoje ásan,  techniky dýchání. A díky vám se stále rozvíjím nejen na podložce, ale i mimo ni. a jiné

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Miluji být lektorem i učencem. Nikdy to neskončí, je stále kam pokračovat, je stále co prohlubovat. Miluji tu rozmanitost, kdy je každá lekce i každá praxe jiná.  

Miluji cestu, kam mě jóga nese. Ásanová praxe je samozřejmě důležitá, ale cesta k samadhi je tak rozmanitá a zajímavá.

 

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Neočekávej nic,ale buď připraven na všechno.

Sokrates

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů