Nela Redek

Nela Redek
Své klienty vedu k vědomému pohybu, učíme se pracovat se svým tělem a díky tomu i se svou myslí. Lekci vždy začínáme pranajámou, protože jen díky správné technice dechu můžeme praxi posunout hlouběji. Mé sestavy zahrnují prvky ashtanga, hatha a power jógy. Mým cílem je znovu objevení vaší pružnosti těla i mysli. Během lekce zavřeme oči, otevřeme srdce a zapomeneme na realitu.

Mé zkušenosti

Dalo by se říct, že jógu praktikuji už od dětského věku, kdy jsem v knihovně vyhledávala knihy o Buddhismu místo toho, abych četla povinnou četbu. Co se ásánové praxe týče, jsem ji vyhledala asi před 5ti lety. A najednou to vše zapadlo do sebe. Cesta byla zahájena a kurz HathaYoga Alliance RYT 200 zahájil mou dráhu lektora. Však tím to neskončilo, naopak. Neustále se vzdělávám v oblasti zdravého pohybu, rozvoje ásan,  techniky dýchání. A díky vám se stále rozvíjím nejen na podložce, ale i mimo ni. a jiné

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Miluji být lektorem i učencem. Nikdy to neskončí, je stále kam pokračovat, je stále co prohlubovat. Miluji tu rozmanitost, kdy je každá lekce i každá praxe jiná.  

Miluji cestu, kam mě jóga nese. Ásanová praxe je samozřejmě důležitá, ale cesta k samadhi je tak rozmanitá a zajímavá.

 

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nepotřebuji chrámy, ani složité filozofie, můj mozek a mé srdce jsou mými chrámy, a laskavost je mou filozofií.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů