Vážení klienti, z důvodu nařízení vlády jsou naše studia až do odvolání zavřena. Lekce probíhaji online.

Nikola Valová

Nikola Valová
Jógu miluju mimo jiné z toho důvodu, jak komplexně otevírá tělo, posiluje ho a dodává mu pružnost. Proto jsou mé lekce dynamické, stavěné tak, abychom se postupně posouvali v ásanách dál. Otevíráme při nich hrudník a kyčle, zlepšujeme záklony a celkově si kompenzujeme sedavý způsob života.

Zaměřuji se na power jógu a dynamickou vinyasu. Připravte své tělo i mysl na náročnou lekci, po které se ovšem budete cítit svěžejší a plní energie.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím přibližně od roku 2016, vyučovat jsem ji začala po mé cestě do Indie v roce 2019. Tato návštěva pro mě byla naprosto zlomová, protože jsem se naučila něco, co jsem nikdy neuměla – zklidnit svou hlavu. Nejen tuto zkušenost ráda předávám svým klientům skrze dechová cvičení.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mě uchvacuje to, jak dokáže posouvat hranice našich fyzických možností, a přitom zklidňuje a léčí naši psychiku.

Více o mně

Více o mně

Kromě jógy se věnuji psaní knih, herectví a své komunitě Mistři dechu, kde se učíme dýchat. Miluju cestování – žila jsem mimo jiné ve Francii a Austrálii.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Co všechno jsem ztratil v obavě, že něco ztratím.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů