Aktuální omezení

Vážení klienti, z nařízení vlády budou od 9. října do odvolání zrušeny všechny lekce ve všech studiích, ovšem pokud budete mít zájem, tak si s námi pořád můžete zacvičit ONLINE.

Masérny a fyzioterapie jsou otevřeny.

Věříme, že se opět brzy shledáme osobně a přejeme klidnější dny. Dům jógy

Nikola Valová

Nikola Valová
Jógu miluju mimo jiné z toho důvodu, jak komplexně otevírá tělo, posiluje ho a dodává mu pružnost. Proto jsou mé lekce dynamické, stavěné tak, abychom se postupně posouvali v ásanách dál. Otevíráme při nich hrudník a kyčle, zlepšujeme záklony a celkově si kompenzujeme sedavý způsob života.

Zaměřuji se na power jógu a dynamickou vinyasu. Připravte své tělo i mysl na náročnou lekci, po které se ovšem budete cítit svěžejší a plní energie.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím přibližně od roku 2016, vyučovat jsem ji začala po mé cestě do Indie v roce 2019. Tato návštěva pro mě byla naprosto zlomová, protože jsem se naučila něco, co jsem nikdy neuměla – zklidnit svou hlavu. Nejen tuto zkušenost ráda předávám svým klientům skrze dechová cvičení.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mě uchvacuje to, jak dokáže posouvat hranice našich fyzických možností, a přitom zklidňuje a léčí naši psychiku.

Více o mně

Více o mně

Kromě jógy se věnuji psaní knih, herectví a své komunitě Mistři dechu, kde se učíme dýchat. Miluju cestování – žila jsem mimo jiné ve Francii a Austrálii.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Mír pramení z vnitřku. Nehledejte ho mimo sebe.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů