Pavla Brožová

Pavla Brožová
Na mých lekcích začínáme vždy zklidněním a uvolněním a pak pokračujeme podle toho, o jakou lekci se jedná - jin jógu, gravid nebo hatha jógu. Vždy respektuji každého jedince podle jeho možností tak, aby si lekci maximálně užil. A na závěr lekce zařazuji samozřejmě zklidňující relaxaci.

Mé zkušenosti

K józe jsem byla inspirována už v ranném dětství, ale pravidelné praktikování jsem začala v roce 2009. Od té doby se moje jógová praxe prohlubovala a moje znalosti mi začaly být málo. Proto jsem v roce 2016 prošla lektorským kurzem a získala mezinárodní certifikát Instruktora Hatha jógy RYT200, který spadá pod světovou organizaci Yoga Alliance. V roce 2016 jsem také složila zkoušky v lektorském kurzu Jin jógy.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Baví mě vědomí, že jóga je úplná, že ji nemohu dělat napůl, je to pro mě způsob života a předávání mých jógových zkušeností dál je pro mě tou největší odměnou. Jóga je cesta, která mi ukazuje nové horizonty a možnosti, přináší mi čistou, otevřenou mysl a klid, rozvíjí moji trpělivost, vtáhne mě do přítomného okamžiku, a naplňuje moje srdce láskou a něhou. Mým přáním je tento stav mysli předat dalším lidem, které jóga inspiruje.

Více o mně

Více o mně

Jin jóga

Jin lekce začíná úvodním dýcháním a soustředěním, po kterém se pomalu a ohleduplně ke svému tělu přesuneme do jednotlivých pozic, třeba i s pomocí podložení dekou či bločkem, abychom v pozici mohli vydržet potřebnou dobu. V úvodu pozice bychom měli cítit pohodlí a v jejím průběhu mírné a postupné uvolňování pojivových tkání, které může už znamenat výzvu. Jin jóga dokáže při pravidelném praktikování nabít novou energií, uvolnit dlouhotrvající bloky či obtíže fyzického i psychického charakteru a změnit náš pohled na svět tím, že akceptujeme sebe samé tak, jak jsme.

Gravid jóga

V této lekci těhotenské jógy se zaměříme na vytváření prostoru pro náš dech s láskou k miminku a sobě samým. Uvolníme a propojíme tělo a mysl, posílíme soustředění ke svému středu, zaměříme se na naši intuici a vytvoříme hřejivou atmosféru pouhým bytím v přítomném okamžiku. Jemně posílíme a protáhneme tělo asanami, které pomáhají předcházet bolestem zad, hlavy či kyčlí.

Hatha jóga / Jóga pro bolavá záda

Tato lekce vám přinese posílení zádových a hlubokých břišních svalů. Je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Začíná úvodním dýcháním a zklidněním mysli a těla, poté pokračuje dynamicky, k posílení a zahřátí a je zakončena relaxací v pozici vleže, v shavasaně.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pro děti v Domě jógy na Chodově

Máte doma malého „jogína“ – kluka nebo holčičku ve věku 3-6 let? ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Moudrost má svůj počátek v úžasu.

Sokrates

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů