Pavlína Rybenská

Pavlína Rybenská
Jsem od přírody živé stvoření a vždy jsem milovala dynamické sporty. Kolo, lyže, snowboard, běh, kruhový trénink, apod. Mé lekce jsou proto - až na krátkou relaxaci - dynamické od začátku do konce a určitě se na nich dobře protáhnete a taky spálíte hodně kalorií:-)

Mé zkušenosti

Při studiu vysoké školy jsem začala pracovat a život se natolik zrychlil, že jsem cítila potřebu zpomalit. Známá mně doporučila jógu, a tak jsem ze zvědavosti zašla na lekci. Popravdě první lekce byly náročné, jelikož jsem nikdy nebyla moc flexibilní a zlomeniny z dětství tomu moc nepomáhaly. Naštěstí jsem našla cestu k józe a nyní si bez pravidelného praktikování nedokážu svůj život představit.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Díky józe dokážu zpomalit, pročistit hlavu a odměnit tělo procvičením a protáhnutím. Snažím se své znalosti jógy stále prohlubovat a věřím, že si společně skvěle zacvičíme.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Hormonální jóga

Mnoho žen hledá, hledá a vlastně ani netuší přesně co. I já jsem hledala ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Teorie žádný velký význam nemá - praxe udělá v životě změnu

Pattabhi Jois

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů