Richard Holický

Richard Holický
V mých lekcích cvičíme v klidném, pomalém tempu, aby klient v každém okamžiku cítil, co je pro něj prospěšné a cvičil s úsměvem a nadhledem. Respektuji individualitu každého tak, aby všem jóga dělala dobře nejen po těle, ale i na duši.
Jóga se nedá popsat – musí se zkusit.

Mé zkušenosti

Lektorování jógy praktikuji cca 25 let. Jsem přesvědčen, že v každém je něco dobrého, jak v přístupu k sobě samému, tak i k ostatním, a jóga to pomáhá objevit.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Nejvíc mě na józe a lektorování baví, že jógu pro své zdraví může praktikovat v podstatě každý. I lidé s ozdobnými tukovými prstenci kolem pasu, mladí i staří, ženy i muži, sportovci i nesportovci.

A na svých lekcích se o tom neustále přesvědčuji.

Nabídka masáží - centrum Vinohrady

Zobrazit seznam masáží

Více o mně

Více o mně

Za mnoho let praxe stále zjišťuji, že jóga je pro mnoho lidí exotický pojem. Jsou někdy zbytečně odrazováni propagací v časopisech, na videu a podobně, kde krásné štíhlé mladé ženy mezi 18 – 30 lety předvádí jógové pozice, které sice na první pohled vypadají „úžasně“, ale člověk, který není zrovna mladou ženou shora popsanou, si řekne: „tak tohle není pro mě, to neudělám“…a vzdá to. Je to velká škoda. Jóga není o té vnější kráse „jogínek“, co vidíte na barevném křídovém papíře módních časopisů. Je více o vnitřní kráse každého z nás. Ta je pak vyzařována i vně…a okolí to většinou pozná.

Jsem lektor jógy s kvalifikací II. tř. s licencí pořádat veřejné školy jógy. V kurzech praktikuji integrální jógu (sloučení osmi známých prvků jógy dle Pataňdžňaliho), hathajógu, dechová cvičení a koncentrační i meditační techniky. Pořádám víkendová a týdenní jógová soustředění na různých místech republiky, pravidelně se jako přednášející účastním výstav, workshopů a přednášek po celé republice. Jsem členem Svazu učitelů jógy, absolventem školy "Silva control mind" a držitelem diplomu "Shiatsu school". Na základě praxe z absolvovaných seminářů se zabývám působením energetických vlivů ve vztazích mezi lidmi dle systému Jin-Jang.

Více o mně: www.jogar.cz

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Lidé obětují zdraví, aby vydělali peníze, pak obětují peníze, aby získali zpět zdraví. Tak se znepokojují budoucností, že si neužívají přítomnost. A žijí, jako by nikdy neměli zemřít, a potom zemřou bez toho, aby před tím žili.

Dalajlama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Odhlásit se z odběru e-mailů