Richard Holický

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Richard Holický
V mých lekcích cvičíme v klidném, pomalém tempu, aby klient v každém okamžiku cítil, co je pro něj prospěšné a cvičil s úsměvem a nadhledem. Respektuji individualitu každého tak, aby všem jóga dělala dobře nejen po těle, ale i na duši.
Jóga se nedá popsat – musí se zkusit.

Mé zkušenosti

Lektorování jógy praktikuji cca 25 let. Jsem přesvědčen, že v každém je něco dobrého, jak v přístupu k sobě samému, tak i k ostatním, a jóga to pomáhá objevit.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Nejvíc mě na józe a lektorování baví, že jógu pro své zdraví může praktikovat v podstatě každý. I lidé s ozdobnými tukovými prstenci kolem pasu, mladí i staří, ženy i muži, sportovci i nesportovci.

A na svých lekcích se o tom neustále přesvědčuji.

Ve volném čase hraji ve skupině Aktivní uhlí... a toto jsem natočil pro vás:-)

 

Nabídka masáží - centrum Vinohrady

Zobrazit seznam masáží

Více o mně

Za mnoho let praxe stále zjišťuji, že jóga je pro mnoho lidí exotický pojem. Jsou někdy zbytečně odrazováni propagací v časopisech, na videu a podobně, kde krásné štíhlé mladé ženy mezi 18 – 30 lety předvádí jógové pozice, které sice na první pohled vypadají „úžasně“, ale člověk, který není zrovna mladou ženou shora popsanou, si řekne: „tak tohle není pro mě, to neudělám“…a vzdá to. Je to velká škoda. Jóga není o té vnější kráse „jogínek“, co vidíte na barevném křídovém papíře módních časopisů. Je více o vnitřní kráse každého z nás. Ta je pak vyzařována i vně…a okolí to většinou pozná.

Jsem lektor jógy s kvalifikací II. tř. s licencí pořádat veřejné školy jógy. V kurzech praktikuji integrální jógu (sloučení osmi známých prvků jógy dle Pataňdžňaliho), hathajógu, dechová cvičení a koncentrační i meditační techniky. Pořádám víkendová a týdenní jógová soustředění na různých místech republiky, pravidelně se jako přednášející účastním výstav, workshopů a přednášek po celé republice. Jsem členem Svazu učitelů jógy, absolventem školy "Silva control mind" a držitelem diplomu "Shiatsu school". Na základě praxe z absolvovaných seminářů se zabývám působením energetických vlivů ve vztazích mezi lidmi dle systému Jin-Jang.

Více o mně: www.jogar.cz

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Všude kde je život, všude kde je vědomí, tam je bůh

OSHO

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace