Sabina Demiger (Tesařová)

Sabina Demiger (Tesařová)
Mé lekce jsou spíše klidnější a zaměřené na správnost provedení pozic. To ale neznamená, že se v nich nemůžete zapotit :) Hodina vždy začíná krátkým zklidněním, naladěním se na dech a dechovým cvičením. Následuje protažení, zahřátí těla a příprava na náročnější ásany. Během lekce se snažím klienty vést k vnímání dechu a ke zklidnění a zkoncentrování mysli. Hodina je zakončena relaxací, při které často používám i vonný olejíček.

Mé zkušenosti

S jógou jsem se setkala poprvé v roce 2013. Mým záměrem bylo víc se hýbat a zbavit se bolestí zad, které se v mém tehdejším sedavém zaměstnání stále stupňovaly. V té době jsem ani v nejmenším netušila, na jak krásnou a dlouhou cestu se vydávám. 

Během několika let jsem vyzkoušela studia po celé Praze, seznámila se s rozdílnými styly jógy, a nakonec jsem se rozhodla posunout své hranice a udělat si lektorský kurz – kde jinde než v Domě Jógy ☺ Teprve až během něj jsem plně pochopila, že jóga není jen o samotném cvičení, ale že je to především přístup k životu, k sobě samému i k ostatním a také nekonečná a obohacující pouť.

 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na lektorování mě baví to, že každá lekce je jiná. Každá hodina se nese v jiném duchu, pokaždé se setkám s někým novým. Moc se mi líbí, když s klienty posouváme hranice a z hodiny odcházíme nabití energií a dobrou náladou.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud máš odvahu říci „sbohem“, život tě obdaří s novým „vítej“.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů