Vážení klienti,
vzhledem k rozhodnutí vlády budou všechna naše studia od 13.3. až do odvolání uzavřena. Všechny rezervace budou zrušeny a kredity navráceny na účet. Také platnost kreditů Vám bude automaticky o měsíc prodloužena. A protože i recepce budou zavřeny, případné dotazy rádi zodpovíme mailem. Děkujeme za pochopení, už teď nám chybíte a moc se na Vás těšíme v lepších časech.
Váš Dům jógy

Tereza Hausmanová

Tereza Hausmanová
Mé lekce jsou ve znamení Flow Vinyasy, dynamické či pomalejší, to vždy záleží na energii ve skupině. „Flow“ pro mě znamená následovat dech pohybem těla. Je to totiž dech, který nás dovede do jednotlivých asán (jógových pozic). Vědomé dýchání nám také pomáhá být plně přítomni v našem těle, nitru a mysli. Z lekce odcházíme zrelaxovaní, s novou dávkou energie a dobrým pocitem na srdci, že jsme udělali něco přínosného pro naše tělo a duševní pohodu.

Mé zkušenosti

Józe se věnuji více jak pět let. Narazila jsem na ni náhodou, kdy jsem hledala cestu, jak zvládnout lépe stres během studií. Od té doby mě kouzlo jógy nepřestává fascinovat. Jóga je pro mě cestou do mého středu, do mého pravého já, do mého srdce. Učí mě sebelásce a trpělivosti. Absolvovala jsem kurz Vinyasa jógy akreditovaný americkou organizací Yoga Alliance. I nadále se vzdělávám pod vedením českých a zahraničních lektorů.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Líbí se mi, jak se dá jóga přenést mimo podložku do každodenního života. Pozoruji tak změny u sebe osobně i u svých klientů, že například na externí situace reagují rozdílně než dříve, že jsou více spojeni sami se sebou, více vyrovnaní. Mít rádi sami sebe takoví, jací jsme, být skromní a vděční, to vše nás jóga může naučit. Učím, abych ostatním pomohla na jejich cestě, ať už se jógou chtějí dostat kamkoliv :)

Více o mně

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Hormonální jóga

Mnoho žen hledá, hledá a vlastně ani netuší přesně co. I já jsem hledala ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno.

Christopher McCandless

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů