Všechna studia otevřena - aktuální podmínky pro účast. Těšíme se na vás.

Tereza Hausmanová

Tereza Hausmanová
Mé lekce jsou ve znamení Flow Vinyasy, dynamické či pomalejší, to vždy záleží na energii ve skupině. „Flow“ pro mě znamená následovat dech pohybem těla. Je to totiž dech, který nás dovede do jednotlivých asán (jógových pozic). Vědomé dýchání nám také pomáhá být plně přítomni v našem těle, nitru a mysli. Z lekce odcházíme zrelaxovaní, s novou dávkou energie a dobrým pocitem na srdci, že jsme udělali něco přínosného pro naše tělo a duševní pohodu.

Mé zkušenosti

Józe se věnuji více jak pět let. Narazila jsem na ni náhodou, kdy jsem hledala cestu, jak zvládnout lépe stres během studií. Od té doby mě kouzlo jógy nepřestává fascinovat. Jóga je pro mě cestou do mého středu, do mého pravého já, do mého srdce. Učí mě sebelásce a trpělivosti. Absolvovala jsem kurz Vinyasa jógy akreditovaný americkou organizací Yoga Alliance. I nadále se vzdělávám pod vedením českých a zahraničních lektorů.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Líbí se mi, jak se dá jóga přenést mimo podložku do každodenního života. Pozoruji tak změny u sebe osobně i u svých klientů, že například na externí situace reagují rozdílně než dříve, že jsou více spojeni sami se sebou, více vyrovnaní. Mít rádi sami sebe takoví, jací jsme, být skromní a vděční, to vše nás jóga může naučit. Učím, abych ostatním pomohla na jejich cestě, ať už se jógou chtějí dostat kamkoliv :)

Více o mně

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nejsme našimi těly, našimi majetky, ani našimi kariérami. Jsme božskou láskou, a ta je nekonečná.

Dr. Wayne Dyer

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů