Vážení klienti,
vzhledem k rozhodnutí vlády budou všechna naše studia od 13.3. až do odvolání uzavřena. Všechny rezervace budou zrušeny a kredity navráceny na účet. Také platnost kreditů Vám bude automaticky o měsíc prodloužena. A protože i recepce budou zavřeny, případné dotazy rádi zodpovíme mailem. Děkujeme za pochopení, už teď nám chybíte a moc se na Vás těšíme v lepších časech.
Váš Dům jógy

Tereza Kalinová

Tereza Kalinová
Usedáme do zkříženého sedu, zavíráme oči a s dalším nádechem se ocitáme mimo ruch města, jsme jen sami se sebou. Své lekce vždy začínám zklidněním a jednoduchými dechovými technikami, pro zklidnění. Podle typu lekce se poté můžete těšit na pozice vycházející z hatha jógy, které se střídají v různě náročném tempu. Někdy je lekce pomalejší, více protahovací, jindy více posilovací. Velkou pozornost věnuji stabilizačnímu systému a správnému zapojení středu, abychom zachovali správné držení těla. Každá lekce je jiná, uzpůsobená podle konkrétnějších potřeb skupiny. Na konci lekce se můžete těšit na uvolňující relaxaci a s posledním výdechem rozezníme sál posvátnou mantrou OM.

Mé zkušenosti

Jóga byla zprvu pouze alternativa k běhání a posilování. Postupně jsem zjistila, že to není jen cvičení. Když jsem viděla, jak mi pomáhá fyzicky i psychicky, cítila jsem potřebu předávat její pozitivní účinky dál. Prošla jsem téměř roční školou jógy, která mi obrátila život vzhůru nohama a dále se pro Vás vzdělávám na tématických kurzech, abych v hodinách předala jen to nejlepší.

Absolvované vzdělání:

  • RYT 200h Vinyasa Training, Mysore, Indie
  • učitelský kurz jógy
  • ashtanga pro učitele
  • kurz asistence v pozicích
  • nástavbové studium jin jógy
  • workshopy záklony, stabilizační systém a jiné

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Nejvíce mě zajímá, jak jógu předat mezi co nejvíce z vás tak, aby si udržela vaši pozornost a stala se součástí nejen té jedné lekce během týdne, ale i vašeho běžného dne a života. Moc bych si přála, aby nás všechny jóga naučila větší ohleduplnosti, radosti a také trpělivosti. Věřím, že vám tyto změny pomohou k lepšímu, stejně jako se to stalo mě. Lektorování lekcí neberu jako samozřejmost, ale jako příležitost, kterou dělám s radostí.

Více o mně

Více o mně

Sportu a zdravému životnímu stylu se věnuji od rané puberty, kdy jsem šla proti proudu svých vrstevníků. Dnes jsem za to vděčná. Jóga přišla na řadu až v čase, kdy už jsem ji opravdu potřebovala. Nejprve se jednalo jen o takový doplněk, trochu i módní trend. Až přišla chvíle, kdy jsem potřebovala najít nejen fyzickou, ale i psychickou podporu. Jóga mě naučila koncentraci, naučila mě mít ráda sama sebe takovou, jaká jsem a naučila mě být ohleduplná, sama k sobě, ke svému tělu i k ostatním. Najednou už to nebylo obyčejné cvičení, ale životní styl. Z holky, která nedokázala chvíli sedět, zastavit se a emočně vypnout, se stala žena, která dokáže hodinu sedět, meditovat, zpívat mantry a je šťastná, upřímně. Atmosféra na lekcích je jedinečná a nikde jinde ji nenajde. Dodává mi to energii, která rozhodně není krátkodobá.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno.

Christopher McCandless

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů