Tereza Štětinová

Tereza Štětinová
Při každé lekci se zaměříme na určitou část těla a určíme si záměr. Na začátku lekce zklidníme mysl, prodýcháme se, necháme všechny starosti odejít z naší hlavy a pomalu rozhýbeme své tělo. Během lekce budeme plynule přecházet mezi pozicemi, až dojdeme do závěrečné savasany. Žádná pozice není dokonalá, každý se řídíme vždy svým tělem a nasloucháme mu. Lekci provoníme aroma olejíčkem a společně si zazpíváme mantru. 

Mé zkušenosti

V dětství jsem se věnovala tanci a přibližně od 16 let pravidelně cvičím. Zhruba před 7 lety jsem objevila kouzlo jógy, díky které jsem dokázala ulevit svým bolavým zádům, zklidnit životní tempo a naslouchat svému tělu. Jóga se později stala důležitou součástí mé osobní transformace a pomohla mi v nelehké životní situaci. Jógovou praxi jsem přestala vnímat jako fyzické cvičení, které mi pomůže k vysněné postavě. Dnes ji vnímám jako čas pro mou duši a mé tělo, čas pro mě samotnou. Nejvíce zkušeností jsem získala při studiu jógy v Indii.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe miluji její rozmanitost, flexibilitu a energii, kterou mi dodává. Ráda své zkušenosti z osobní praxe a studia předávám dále mezi ostatní praktikující.

Více o mně

Pracuji v marketingu a jóga mi napomáhá udržet si klidnou a čistou mysl. Mimo praxi jógy ráda trávím volný čas v přírodě a sebevzděláváním. Kurz lektora jógy se zaměřením na hatha jógu jsem absolvovala v Indii, kde jsem nasbírala nejvíce zkušeností. Dále jsem absolvovala kurz jin jógy. 

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Jama a nijama

Že jóga není jen praxe na podložce, už víme. Jaké jsou ale zásady, ...  Více

Jóga pro děti v Domě jógy na Chodově

Máte doma malého „jogína“ – kluka nebo holčičku ve věku 3-6 let? ...  Více

Když to nejméně čekáme, život se na nás obrátí s výzvou, aby vyzkoušel naši odvahu a vůli ke změně.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace