Tereza Štětinová

Tereza Štětinová
Při každé lekci se zaměříme na určitou část těla a určíme si záměr. Na začátku lekce zklidníme mysl, prodýcháme se, necháme všechny starosti odejít z naší hlavy a pomalu rozhýbeme své tělo. Během lekce budeme plynule přecházet mezi pozicemi, až dojdeme do závěrečné savasany. Žádná pozice není dokonalá, každý se řídíme vždy svým tělem a nasloucháme mu. Lekci provoníme aroma olejíčkem a společně si zazpíváme mantru. 

Mé zkušenosti

V dětství jsem se věnovala tanci a přibližně od 16 let pravidelně cvičím. Zhruba před 7 lety jsem objevila kouzlo jógy, díky které jsem dokázala ulevit svým bolavým zádům, zklidnit životní tempo a naslouchat svému tělu. Jóga se později stala důležitou součástí mé osobní transformace a pomohla mi v nelehké životní situaci. Jógovou praxi jsem přestala vnímat jako fyzické cvičení, které mi pomůže k vysněné postavě. Dnes ji vnímám jako čas pro mou duši a mé tělo, čas pro mě samotnou. Nejvíce zkušeností jsem získala při studiu jógy v Indii.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe miluji její rozmanitost, flexibilitu a energii, kterou mi dodává. Ráda své zkušenosti z osobní praxe a studia předávám dále mezi ostatní praktikující.

Více o mně

Pracuji v marketingu a jóga mi napomáhá udržet si klidnou a čistou mysl. Mimo praxi jógy ráda trávím volný čas v přírodě a sebevzděláváním. Kurz lektora jógy se zaměřením na hatha jógu jsem absolvovala v Indii, kde jsem nasbírala nejvíce zkušeností. Dále jsem absolvovala kurz jin jógy. 

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Kdy cvičit jógu? Ideálně ráno!

Je lepší cvičit jógu ráno či večer? Nejlépe obojí, ale pokud si můžete ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Není nic horšího než pochybnosti. Pochybnosti rozdělují lidi. Je to jed, který rozloží přátelství a rozbíjí vztahy. Je jako trn, který dráždí a bolí. Je jako meč, který zabíjí.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace