Tereza Štětinová

Tereza Štětinová
Při každé lekci se zaměříme na určitou část těla a určíme si záměr. Na začátku lekce zklidníme mysl, prodýcháme se, necháme všechny starosti odejít z naší hlavy a pomalu rozhýbeme své tělo. Během lekce budeme plynule přecházet mezi pozicemi, až dojdeme do závěrečné savasany. Žádná pozice není dokonalá, každý se řídíme vždy svým tělem a nasloucháme mu. Lekci provoníme aroma olejíčkem a společně si zazpíváme mantru. 

Mé zkušenosti

V dětství jsem se věnovala tanci a přibližně od 16 let pravidelně cvičím. Zhruba před 7 lety jsem objevila kouzlo jógy, díky které jsem dokázala ulevit svým bolavým zádům, zklidnit životní tempo a naslouchat svému tělu. Jóga se později stala důležitou součástí mé osobní transformace a pomohla mi v nelehké životní situaci. Jógovou praxi jsem přestala vnímat jako fyzické cvičení, které mi pomůže k vysněné postavě. Dnes ji vnímám jako čas pro mou duši a mé tělo, čas pro mě samotnou. Nejvíce zkušeností jsem získala při studiu jógy v Indii.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe miluji její rozmanitost, flexibilitu a energii, kterou mi dodává. Ráda své zkušenosti z osobní praxe a studia předávám dále mezi ostatní praktikující.

Více o mně

Pracuji v marketingu a jóga mi napomáhá udržet si klidnou a čistou mysl. Mimo praxi jógy ráda trávím volný čas v přírodě a sebevzděláváním. Kurz lektora jógy se zaměřením na hatha jógu jsem absolvovala v Indii, kde jsem nasbírala nejvíce zkušeností. Dále jsem absolvovala kurz jin jógy. 

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Podstata praxe jógy je nastavení vnitřní a vnější rovnováhy

Claus Grzesch

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů