Veronika Cieslarová

Veronika Cieslarová
Vedu lekce Pilates, Core jógy, Jemné jógy a lekce Mami s mimi. Přes různorodost těchto lekcí, všechny mají něco společného: protažení celého těla, artikulaci páteře (zvýšení flexibility páteře) a posílení hlubokého stabilizačního systému. Snažím se, aby se všichni klienti na lekci cítili dobře, naučili se vnímat své tělo a rozhodovat sami za sebe, jaký pohyb je pro ně vhodný. Nabízím tak různé varianty obtížnosti, aby si zdravě zacvičil začátečník i zkušenější klient. Lekce pilates vedu v dynamičtějším tempu zaměřeném více na formování postavy, ale i zde je vždy prostor pro vědomé dýchání a uvolňování těla i mysli.

Mé zkušenosti

Pohybu se věnuji už od malička, po sedmi letech strávených jako instruktor aerobicu, posilovacích forem a kruhových tréninků jsem se konečně našla v józe a pilates. Pochopila jsem své tělo, naučila se efektivně posilovat hluboké svaly a formovat ty povrchové, narovnala si páteř, vyrostla do výšky a získala lehkost do svého těla i života. Jako mamince ročního syna mi jóga a pilates pomáhají dobít baterky a zároveň odpočinout od běžných starostí.

Na vlastním těle jsem si ověřila motto Pilates: "Po 10 lekcích se budete cítit lépe, po 20 lekcích budete lépe vypadat a po 30 lekcích budete mít nové tělo." a poslední čtyři roky je mým největším koníčkem a prací jej šířit dále.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na lektorování mě nejvíce baví pozorovat ten "aha efekt" u klientů...to zjištění, jak správně technicky cvičit, aby tělo sílilo, záda nebolela a my jsme se cítili čím dál lépe a s tím pak jde ruku v ruce to jejich postupné zamilovávání se do pohybu a čím dál větší úsměv na tváři :)

Více o mně

Více o mně

Když zrovna necvičím, tak zřejmě tancuju :) případně výletuju se svým úžasným manželem, ještě úžasnějším synem a fenkou Zoey :)

Vzdělání:

  • Absolvovaný kurz: Pilates instruktor - MY FIT studio (Lenka Velínská) - 2015
  • Absolvované semináře: MY FIT studio (Lenka Velínská): Standing Pilates (2017), Pilates pro těhotné a po porodu (2017), Pilates s flex-bandem (2017), Pilates rehab, individual (2016), Pilates Balls (2015)
  • PortDeBras instruktor - introduction a basic, PortDeBras Band, PortDeBras Par Terre - FACE ACADEMY - 2018
  • Dancejóga instruktor - basic a advanced - FACE ACADEMY - 2012

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Má cesta - Karolína Chudobová

Jóga není pro mě, často slýchám. Tam se jen válej po zemi, dýchaj a ...  Více

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Znát vnější věci je inteligence, znát sám sebe je moudrost. Ovládat ostatní je moc, zvládnout sám sebe je pravá síla. Když si uvědomíte, že máte dostatek, pak jste opravdu bohatí.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů