Veronika Cieslarová

Seznam mých lekcí

Veronika Cieslarová
Vedu lekce Pilates, Core jógy, Jemné jógy a lekce Mami s mimi. Přes různorodost těchto lekcí, všechny mají něco společného: protažení celého těla, artikulaci páteře (zvýšení flexibility páteře) a posílení hlubokého stabilizačního systému. Snažím se, aby se všichni klienti na lekci cítili dobře, naučili se vnímat své tělo a rozhodovat sami za sebe, jaký pohyb je pro ně vhodný. Nabízím tak různé varianty obtížnosti, aby si zdravě zacvičil začátečník i zkušenější klient. Lekce pilates vedu v dynamičtějším tempu zaměřeném více na formování postavy, ale i zde je vždy prostor pro vědomé dýchání a uvolňování těla i mysli.

Mé zkušenosti

Pohybu se věnuji už od malička, po sedmi letech strávených jako instruktor aerobicu, posilovacích forem a kruhových tréninků jsem se konečně našla v józe a pilates. Pochopila jsem své tělo, naučila se efektivně posilovat hluboké svaly a formovat ty povrchové, narovnala si páteř, vyrostla do výšky a získala lehkost do svého těla i života. Jako mamince ročního syna mi jóga a pilates pomáhají dobít baterky a zároveň odpočinout od běžných starostí.

Na vlastním těle jsem si ověřila motto Pilates: "Po 10 lekcích se budete cítit lépe, po 20 lekcích budete lépe vypadat a po 30 lekcích budete mít nové tělo." a poslední čtyři roky je mým největším koníčkem a prací jej šířit dále.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na lektorování mě nejvíce baví pozorovat ten "aha efekt" u klientů...to zjištění, jak správně technicky cvičit, aby tělo sílilo, záda nebolela a my jsme se cítili čím dál lépe a s tím pak jde ruku v ruce to jejich postupné zamilovávání se do pohybu a čím dál větší úsměv na tváři :)

Více o mně

Když zrovna necvičím, tak zřejmě tancuju :) případně výletuju se svým úžasným manželem, ještě úžasnějším synem a fenkou Zoey :)

Vzdělání:

  • Absolvovaný kurz: Pilates instruktor - MY FIT studio (Lenka Velínská) - 2015
  • Absolvované semináře: MY FIT studio (Lenka Velínská): Standing Pilates (2017), Pilates pro těhotné a po porodu (2017), Pilates s flex-bandem (2017), Pilates rehab, individual (2016), Pilates Balls (2015)
  • PortDeBras instruktor - introduction a basic, PortDeBras Band, PortDeBras Par Terre - FACE ACADEMY - 2018
  • Dancejóga instruktor - basic a advanced - FACE ACADEMY - 2012

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Šavásana - nuda nebo relaxace?

Není lekce, která by nekončila proslulou pozicí mrtvoly, lektor vás ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Teorie žádný velký význam nemá - praxe udělá v životě změnu

Pattabhi Jois

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace