Masáže Anděl

... masáže, které mají smysl ...
Masáže Anděl

10% PRÁZDNINOVÁ SLEVA ...

v době od 15. června do 15. září budete mít na níže uvedené masáže 10% slevu z uvedených cen!!!

Přijďte, těšíme se na vás.

 

HLOUBKOVÉ MASÁŽE

Unikátní hloubkové masáže s prvky fyzioterapie, čínské medicíny a nejúčinnějších regeneračních metod k fyzickému i psychickému uvolnění a úlevy od bolesti zad i celého těla. Tato masáž kopíruje dráhy meridián v těle, čímž dochází k blahodárnému působení i na vnitřní orgány a působením tlaku, někdy až do maximální hloubky, dochází k úlevě svalů i stresu. Masáž obsahuje prvky toho nejlepšího ze všech různých druhů masáží (Breussova masáž, thajská masáž, indická antistresová masáž, havajská Lomi Lomi, dornova metoda, Mojžíšová atd.) Naše masérky jsou odborně vyškoleny a zaručujeme profesionalitu a kvalitu s individuálním přístupem ke každému klientovi.

ÁJURVÉDSKÉ MASÁŽE DÁTA SNÉHAN

Provádí se teplým olejem, nejlépe sezamovým, který má schopnost prosáknout hluboko do tkání a odbourává i psychické bloky. Díky blahodárnému působení teplého oleje dochází k uvolnění vazů, svalových úponů a k dokonalému protažení svalů - toto spojeno tlakem, vyvíjeným masérkou (VIDHÚ). Tento tlak je odvislý od celkového stavu nejen kloubů a svalů a celého organismu, ale i od psychiky klienta. Masáž Dáta snéhan je hodně účinná, často pomůže i tam, kde selže běžná fyzioterapie, ale mnohdy je i značně bolestivá. Dobře provedenou Dáta snéhan masáží ulevíte i od dlouhotrvající bolesti, dochází ke zvětšení kloubního rozsahu, odstraňují se zplodiny metabolismu usazené v úponech svalů, dochází k regeneraci kůže, tkání a celkové harmonizaci organismu. Dovolujeme si tedy tuto masáž nazvat léčebnou technikou. Doporučujeme při tenisovém lokti, neprůchodnosti karpálních tunelů, bolestech kloubů apod.

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Lymfatický systém je závislý na určitém pohybu, který lymfu pohání. Pokud není tento pohyb dostatečný, neproudí lymfa tak, jak by měla, a dochází k postupnému zanášení organismu škodlivými látkami. Technika rytmických krouživých pohybů a jemného tlaku pomáhá lymfu rozproudit a napomáhá odvádět odpadní látky z tkání zpět k srdci, čímž dochází k účinné detoxikaci organismu.

Všechny masáže jsou uzpůsobeny i pro těhotné ženy, je možné si zvolit délku masáže nebo část těla apod. - viz ceníky.

Na masáže se můžete po registraci přihlási i online. V rezervačním systému poznáte volné termíny podle jména masérky a čísla 0/1. Pokud je číslo 1/1 je masáž obsazena - Online rezervace

Ceny

(masáže lze platit pouze hotově nebo flexipasy, nelze je platit kartou MultiSport ani jinými kartami, z kreditů a ani přes žádné benefitní společnosti)

Hloubková masáž

Délka masáže Platba hotově Platba flexipasy
  30 minut 500 550
  55 minut 900
1000
  85 minut 1300
1450
110 minut 1700
1900

Dáta Snéhan (pouze masérky Nikola a Lena)

Délka masáže Platba hotově Platba flexipasy
  30 minut 700
800
  55 minut 1200
1350
  85 minut 1700
1900

Manuální lymfodrenáž (pouze masérky Nikola, Lena, Romana a Jarka)

Délka masáže Platba hotově Platba flexipasy
  30 minut 600
660
  55 minut 1000
1100
  85 minut 1400
1550

Masáž pro těhotné   

Délka masáže Platba hotově Platba flexipasy
  30 minut 500 550
  55 minut 900
1000
  85 minut 1300
1450

Masáž dolních nebo horních končetin:

Délka masáže Platba hotově Platba flexipasy
  30 minut 500
550
  55 minut 900
1000

Indická antistresová masáž hlavy a šíje:

Délka masáže Platba hotově Platba flexipasy
  30 minut 500
550
  55 minut 900
1000

Storno podmínky

  • více jak 12 pracovních hodin před termínem masáže nebo terapie si svou rzervaci můžete zrušit nebo se můžete přeobjednat.
  • při zrušení nebo přeobjednání méně než 12 pracovních hodin před zahájením procedury bude při další návštěvě účtován stornopoplatek 50% z ceny zarezervované terapie nebo masáže.
  • při zrušení nebo přeobjednání méně než 1 hodinu před zahájením procedury bude při další návštěvě účtován stornopoplatek 80% z ceny zarezervované terapie nebo masáže.
  • pokud se Váš zrušený termín využije pro proceduru jiného klienta, bude vám účtován pouze administrativní poplatek 10% z ceny rezervované terapie a stornopoplatek pouze z neobsazeného času.
  • bez uhrazení storna není možné objednávat další termín masáže.

Doporučujeme tedy buď si termíny pohlídat nebo je rušit co nejdříve.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Šavásana - nuda nebo relaxace?

Není lekce, která by nekončila proslulou pozicí mrtvoly, lektor vás ...  Více

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

Jóga pro děti v Domě jógy na Chodově

Máte doma malého „jogína“ – kluka nebo holčičku ve věku 3-6 let? ...  Více

Správný cestovatel nemá žádné plány ani záměr dokončení cesty.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace