Novinky

Novinky

Žlutý sál na Vinohradech

V rezervačním systému Vinohrad na záložce "Žlutý sál" najdete nové dopolední a popolední klasické lekce. Je to dolní sál, kde se v odpoledních hodinách cvičí hot jóga, ale přes den je sál nevytápěn a slouží ke cvičení klasických lekcí. Tyto lekce jsou za snížené ceny, tak kdo máte čas, doporučujeme využít naši nabídku:-)

Hot jóga ve tmě

Připravili jsme pro vás s lektorkou Irenou Rubášovou úplnou novinku - a to JÓGU VE TMĚ. Zařadili jsme ji do hot sálu na úterý od 16:20, sál bude vyhřátý, ale méně, a připavit se můžete na nevšední zážitky. Doporučujeme pro klienty, kteří mají s jógou již nějaké zkušenosti. Lekce není vhodná pro začátečníky.

Nové lekce na Chodově

Na vaše přání jsme do rozvrhu hodin přidali nové lekce Hot jógy v dopoledních hodinách a taky v neděli. Těšit se můžete jak na známé, tak nové lektorky a na různé druhy lekcí. Neváhejte a využijte jejich snížených cen.

S kredity do všech studií

Vážení klienti, od 1. července 2017 začal i na Vinohradech platit kreditový systém, což pro vás všechny znamená, že už můžete své kredity využít ve všech třech studiích. Sice ještě nemáme propojeny rezervační systémy (vaše registrace na Vinohradech se neobjeví v rezervačním systému na Andělu a Chodově a naopak), ale již je možné lekce navšívit a my už si to mezi studii vyřídíme:-). Toto ovšem neplatí pro klienty, kteří mají zakoupeny pouze permanentky. Ty platí stále jen na Vinohradech.

Dárkové poukazy můžete využít i na zdravotní masáže na Andělu i na Chodově

Unikátní zdravotní masáže s prvky fyzioterapie, čínské medicíny a nejúčinnějších regeneračních metod k fyzickému i psychickému uvolnění a úlevy od bolesti zad i celého těla.

MULTISPORT BENEFIT na Chodově až do odvolání bez omezení

Kartu lze na Chodově využívat bez omezení – tedy jak mimo špičku (tj. ve všední dny od 7:00 - 15:30) tak ve špičce (tj. ve všední dny od 15:30 - 22:00 a v sobotu a v neděli) - na všechny otevřené lekce, a to i na Hot jógu a jógu 90 minutovou.

Je třeba si však pamatovat tato pravidla (platí i na Andělu):

Pravidla pro používání karty MultiSport:

  1. na denní lekce je nutné se odhlašovat včas, tj, maximálně 4 hodiny před začátkem lekce
  2. na ranní lekce je nutné se odhlašovat nejpozději do 21:00 hodin dne předešlého
  3. pokud bude odhlášení pozdější, bude na příslušném účtu veden dluh, který odpovídá hodnotě dané lekce, tak jak je tomu u klientů, kteří kartičku MS nemají a je třeba tento dluh zaplatit.
  4. pokud se klient 3x včas neodhlásí, bude mu zrušeno neomezené přihlašování a bude nutné, aby si předplatil kredity, ze kterých se pak daná lekce odečte. Teprve až klient na lekci přijde a kartička MS bude načtena, budou kredity vráceny.

Kartu nelze použít na žádné kurzy, semináře ani workshopy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud chcete probudit všechnu lidskost, probuďte prvně sami sebe. Pokud chcete odstranit veškeré utrpení světa, prvně odstraňte v sobě vše negativní. Nejvyšší dar, který můžete dát, je vaše vnitřní transformace.

Lao-C