Novinky

Novinky

MULTISPORT BENEFIT PŘES PRÁZDNINY

Od 1. července až do 16. září mohou klienti MultiSportu využívat kartičku na všechna cvičení ve všech studiích bez omezení.

Je třeba si však pamatovat pravidla, která platí pro všechna centra:

Pravidla pro používání karty MultiSport:

  1. na denní lekce je nutné se odhlašovat včas, tj, maximálně 4 hodiny před začátkem lekce nebo jak je stanoveno u jednotlivých lekcí. POZOR: u ranních lekcí nebo u lekcí hodně obsazovaných je doba podstatně delší
  2. pokud se klient odhlásí v penalizační zóně, bude na příslušném účtu veden dluh, který odpovídá hodnotě dané lekce, tak jak je tomu u klientů, kteří kartičku MS nemají a je třeba tento dluh zaplatit.
  3. pokud se klient 3x včas neodhlásí, bude mu zrušeno neomezené přihlašování a bude nutné, aby si předplatil kredity, ze kterých se pak daná lekce odečte. Teprve až klient na lekci přijde a kartička MS bude načtena, budou kredity vráceny.

Kartu nelze použít na žádné kurzy, semináře ani workshopy, taktéž ji nelze použít na cvičení na střeše OC Nový Smíchov a na cvičení mimo budovy studia!

Hot jóga ve tmě - přidána sobotní lekce

Připravili jsme pro vás s lektorkou Irenou Rubášovou a jejími kolegyněmi úplnou novinku - a to JÓGU VE TMĚ. Zařadili jsme ji do hot sálu na úterý od 16:20 a na sobotu 15:30, sál bude vyhřátý, ale méně, a připavit se můžete na nevšední zážitky. Doporučujeme pro klienty, kteří mají s jógou již nějaké zkušenosti. Lekce není vhodná pro úplné začátečníky.

Dárkové poukazy můžete využít i na zdravotní masáže na Andělu i na Chodově

Unikátní zdravotní masáže s prvky fyzioterapie, čínské medicíny a nejúčinnějších regeneračních metod k fyzickému i psychickému uvolnění a úlevy od bolesti zad i celého těla.

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Každá buňka dovede být šťastná

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Odhlásit se z odběru e-mailů