Novinky

Novinky

Valentýnská masáž pro dva

V nové masérně Domu jógy Anděl pořádáme ve středu 14. února od 10:00 dopoledne až do 19:00 hodin večer hodinové párové zdravotní masáže (cena za pár je 1000,-Kč).

Unikátní zdravotní masáže na Praze 5 s prvky fyzioterapie, čínské medicíny a nejúčinnějších regeneračních metod k fyzickému i psychickému uvolnění a úlevy od bolesti zad i celého těla.

Tato masáž kopíruje dráhy meridián v těle, čímž dochází k blahodárnému působení i na vnitřní orgány a působením tlaku, někdy až do maximální hloubky, dochází k úlevě svalů i stresu. Masáž obsahuje prvky toho nejlepšího ze všech různých druhů masáží (Breussova masáž, thajská masáž, indická antistresová masáž, havajská Lomi Lomi, dornova metoda, Mojžíšová atd.) Naše masérky jsou odborně vyškoleny a zaručujeme profesionalitu a kvalitu s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Masáž pro dva na Valentýna

Ve středu 14. února od 10:00 dopoledne až do 19:00 hodin večer budou probíhat hodinové párové zdravotní masáže (cena za pár je 1000,-Kč). Objednávky prosím volejte na recepci DJ Anděl - 608 636 877 nebo přímo do masérny 775 277 552.

Zakupte si dárkový poukaz se slevou 15%

Jestli se vám nehodí termín na sv. Valnetýna, můžete si zakoupit dárkový poukaz na libovolné zdravotní masáže, který koupíte u příležitosti tohoto svátku pro svého partnera se slevou 15%. Poukaz označíme heslem "Valentýn" - a to jak na Andělu, tak na Chodově

OBJEDNÁVEJTE NA:

 • Telefon: 775 277 552 nebo na recepci DJ 608636877 - v době, kdy se konají lekce v DJ, mimo tuto dobu mailem
 • Mail: masaze-andel@dum-jogy.cz
 • Info o masážích: 775 277 552

Nová jména sálů na DJ Vinohrady

Zjednodušili jsme pro vás záložky rezervačního systému a dali jim nová jména. Věříme, že vám tak usnadníme jeho užívání a ušetříme vám trošku času.

Rezervační systém na Vinohradech změnil tvář v rozlišení jednotlivých sálů/sekcí, ve kterých si jógu u nás rezervujete. Vypadá nyní takto :

 1. sál HOT JÓGA zůstává tak, jak ho znáte
 2. sloučili jsme sály Klasická jóga 60min a 90min do záložky HORNÍ SÁL
 3. žlutý sál (s mnoha novými lekcemi za zvýhodněné ceny) jsme přejmenovali na DOLNÍ SÁL
 4. nově najdete lekce pro veřejnost i v sekci MINISÁL - tyto lekce jsou individuálnějšího rázu, pro max. 4 účastníky

Věříme, že se vám naše změny budou líbit, a že vám usnadní vaši orientaci v našem rezervačním systému! :-)

Hot jóga ve tmě

Připravili jsme pro vás s lektorkou Irenou Rubášovou úplnou novinku - a to JÓGU VE TMĚ. Zařadili jsme ji do hot sálu na úterý od 16:20, sál bude vyhřátý, ale méně, a připavit se můžete na nevšední zážitky. Doporučujeme pro klienty, kteří mají s jógou již nějaké zkušenosti. Lekce není vhodná pro začátečníky.

Nové lekce na Chodově

Pro rok 2018 jsme si pro Vás připravili několik novinek. Na vaše přání jsme do rozvrhu hodin také přidali nové lekce Hot jógy a Jógy v mírně vyhřátém sále v dopoledních hodinách a také v neděli. Těšit se můžete jak na známé, tak nové lektorky a na různé druhy lekcí. Neváhejte a využijte jejich snížených cen.

CHODOV
ÚTERÝ
9:10 - 10:10 MaMi JÓGA - jóga pro maminky s miminkem 140,-Kč Renata Nováková
13:05 - 13:50 JÓGA PRO DĚTI 3-6 LET 80,-Kč Daniela Fremuntová
15:20 - 16:20 ZDRAVÁ ZÁDA - sál je mírně vyhřátý 150,-Kč Monika Stuart
STŘEDA
8:30 - 9:30      ZDRAVÁ ZÁDA A PEVNÝ STŘED TĚLA - sál mírně vyhřátý  150,-Kč  ĽuBa Juriková
ČTVRTEK
7:00 - 8:00 KUNDALINI JÓGA- posílení středu těla a vůle 100,-Kč Mich Prach Kotrčová
NEDĚLE
15:00 - 16:00 JÓGALÁTES 120,-Kč Sharka Furda

S kredity do všech studií

Vážení klienti, od 1. července 2017 začal i na Vinohradech platit kreditový systém, což pro vás všechny znamená, že už můžete své kredity využít ve všech třech studiích. Sice ještě nemáme propojeny rezervační systémy (vaše registrace na Vinohradech se neobjeví v rezervačním systému na Andělu a Chodově a naopak), ale již je možné lekce navšívit a my už si to mezi studii vyřídíme:-). Toto ovšem neplatí pro klienty, kteří mají zakoupeny pouze permanentky. Ty platí stále jen na Vinohradech.

Dárkové poukazy můžete využít i na zdravotní masáže na Andělu i na Chodově

Unikátní zdravotní masáže s prvky fyzioterapie, čínské medicíny a nejúčinnějších regeneračních metod k fyzickému i psychickému uvolnění a úlevy od bolesti zad i celého těla.

MULTISPORT BENEFIT na Chodově až do odvolání bez omezení

Kartu lze na Chodově využívat bez omezení – tedy jak mimo špičku (tj. ve všední dny od 7:00 - 15:30) tak ve špičce (tj. ve všední dny od 15:30 - 22:00 a v sobotu a v neděli) - na všechny otevřené lekce, a to i na Hot jógu a jógu 90 minutovou.

Je třeba si však pamatovat tato pravidla (platí i na Andělu):

Pravidla pro používání karty MultiSport:

 1. na denní lekce je nutné se odhlašovat včas, tj, maximálně 4 hodiny před začátkem lekce
 2. na ranní lekce je nutné se odhlašovat nejpozději do 21:00 hodin dne předešlého
 3. pokud bude odhlášení pozdější, bude na příslušném účtu veden dluh, který odpovídá hodnotě dané lekce, tak jak je tomu u klientů, kteří kartičku MS nemají a je třeba tento dluh zaplatit.
 4. pokud se klient 3x včas neodhlásí, bude mu zrušeno neomezené přihlašování a bude nutné, aby si předplatil kredity, ze kterých se pak daná lekce odečte. Teprve až klient na lekci přijde a kartička MS bude načtena, budou kredity vráceny.

Kartu nelze použít na žádné kurzy, semináře ani workshopy.

Snížené vstupy na vybrané lekce

Ve všech studiích pro vás na omezený čas vybíráme různé druhy lekcí, na které si budete moci zajít za výrazně snížené ceny.

V průběhu roku si tak můžete vyzkoušet mnoho druhů lekcí a mnoho lektorů a vybrat si ty, kteří vám budou nevíce vyhovovat.

Více informací na stránkách příslušného centra:

Články a zajímavosti nejen o józe

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Jsme tady a je to teď. Za hranicí toho není veškeré lidské vědění nic než měsíční svit.

H.L.Mencken