Jak si rezervovat lekci?

… přesný postup pro rezervaci lekcí on-line …

Nejdříve je nutná registrace

Nejdříve se prosím zaregistrujte. Do mailu Vám obratem přijde PIN kód, pozor, někdy padá do spamu, tak si jej prosím zkontrolujte, případně si jej nechejte vygenerovat znovu přes tlačítko „Zapomněli jste PIN?" – přijde obratem.

Pak můžete lekci rezervovat

Po zaregistrování je na Vašem účtu u nás automaticky vytvořen úvěr v hodnotě 240 korun (tento úvěr mají vytvořen i všichni stávající klienti), a Vy si již jednoduše můžete přes Vámi zvolený login a došlý PIN rezervovat jakoukoliv vybranou lekci on-line.

Zaplatíte až před lekcí

Jakmile na lekci přijdete, tak ji buď uhradíte jako jednorázový vstup, nebo si můžete koupit permanentku či kredity a z nich pak rezervovanou lekci rovnou odečteme.

Na lekci nemohu přijít

Pokud nebudete na lekci moct přijít, můžete se i sami odhlásit a hodnota úvěru Vám zůstane zachována. Ale pozor - pro různé časy máme různé podmínky.

Pro denní a večerní lekce platí, když se odhlásíte nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce, kredity se vám vrací v plné výši. Při pozdějším odhlášení online Vám již systém kredity nevrátí a zachová se tak, jako byste se na lekci dostavili. Doporučujeme proto v takovém případě volat na recepci 608636877, kde vás z lekce odhlásí a polovinu kreditů vám vrátí.

Jiné je to pro lekce ranní, které začínají v době od 7:00 - 9:00. Tady platí, že je třeba se odhlásit nejpozději do 21:00 hodin předešlého dne. Pokud se odhlásíte později, bude vám naopak polovina kreditů odebrána.

Na lekci nepřijdu

Pokud se na lekci nedostavíte, výše úvěru se Vám automaticky o hodnotu lekce sníží a další si již nebudete moct sami rezervovat online. V takovém případě budete muset další rezervaci přijít k nám zaplatit hotově předem.

Nechci registraci

Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nechce u nás registrovat, lekci si můžete přesto objednat, ale tuto rezervaci budete muset jako v předešlém případě přijít k nám zaplatit hotově předem.

Nedaří se mně přihlásit online

Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nedaří přihlásit online, můžete napsat mail (andel@dum-jogy.cz) nebo sms, nebo zavolat (608 636 877), ale JE NUTNÉ do zprávy uvést svůj LOGIN. Bez toho Vám lekci nebudeme moct rezervovat.

POKRAČOVAT NA REZERVAČNÍ SYSTÉM

Další dotazy

 • Jak se zaregistrovat
 • Jak poznám, že je na lekci volné místo?
 • Rezervační systém mně zablokoval přístup
 • Nemám dostatek kreditů
 • Nejde mně přihlášení na lekce
 • Na lekci nemohu přijít
 • Propadly mně kredity
 • Novinky

  Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

  Rok psa

  Další služby

  E-shop Domu jógy

  Masáže Chodov a Vinohrady

  Pronájem studia

  Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

  Časté dotazy

  Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

  Chcete vědět, jestli ...

  Navštivte sekci časté dotazy.

  Články a zajímavosti nejen o józe

  Jóga pod mikroskopem

  6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

  Má cesta - Karolína Chudobová

  Jóga není pro mě, často slýchám. Tam se jen válej po zemi, dýchaj a ...  Více

  Dech a život

  Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

  Jsme na Facebooku

  S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

  Přecházejte těžkostem tím, že zvládáte jednoduché.

  Lao-C