Podmínky a pravidla rezervačního systému

Cílem našeho on-line rezervačního systému je zjednodušit rezervace lekcí všem, kteří chtějí využívat naše služeby.

Díky rezervačnímu systému si můžete nabízené aktivity sami rezervovat nebo rušit. Účast na vybraných lekcích je možná i bez rezervace, ale neručíme Vám za zajištění místa.

Upozornění - bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému.

Rezervační systém je založen jako kreditní, na speciální permanentky a na vstupy pro klienty MultiSport a ActivePass. Rezervaci lze provést bez kreditů či permanentek pouze na dvě lekce. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informování na registrovaný email. 

Podmínky registrace

Před provedením registrace si přečtěte podmínky rezervace a provozní řád Domu jógy. Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení se s provozním řádem a souhlasíte s jeho dodržováním.

Při porušení pravidel dle provozního řádu si vyhrazujeme právo Vámi založenou registraci zrušit.

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému.

Po otevření stránky z přijatého odkazu klikněte na políčko "Přihlášení" vpravo nahoře a po otevření okna na mordý nápis "Registrovat". Po vyplnění políček a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena.

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. Na jednu registraci lze rezervovat tři místa. 

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci on-line, je možné o rezervaci požádat formou SMS nebo telefonicky nebo mailem na recepci centra, kde chcete rezervaci lekce provést.Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

Postup rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • v kalendáři si vyberte lekci
 • nastavte kurzor myši na vybranou lekci –NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole"REZERVOVAT"klikni na "REZERVOVAT".
 • zobrazí se oknoNastavení čerpánís dotazem, z čeho se má rezervace strhnout, a vyberte to, co se vás týká
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -  rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila + důvod nezdaru
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno"R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci
 • v mimořádných případech lze rezervaci provést po dohodě na recepci

Podmínky zrušení rezervace

Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil. Zrušení rezervace bez penalizace je možná minimálně 4 hodiny a více před začátkem většiny lekcí, ale u ranních lekcí (začínajících od 7:00 - 9:00 ve všední dny a do 9:30 v sobotu a v neděli) je to 10 hodin a více před začátkem lekce. Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost zrušit rezervaci on-line, je možné o zrušení požádat formou SMS nebo telefonicky nebo mailem na recepci centra, kde chcete rezervaci lekce zrušit. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum. Děkujeme za pochopení.

Postup zrušení rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • nastavte kurzor myši na rezervovanou lekci -NENÍ TŘEBA KLIKAT, a po zobrazení modrého nápisu "ZRUŠIT REZERVACI" klikni na " ZRUŠIT REZERVACI ".
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -  zrušení rezervace proběhlo v pořádku, nebo zrušení rezervace proběhlo v pořádku – PENALIZACE– toto se zobrazí v případě, že zrušení provedete až po nastaveném intervalu pro bezplatné zrušení. Penalizace znamená stržení kreditu – viz podmínky pro penalizaci
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno"R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace
 • při včasném zrušení rezervace se Vám odečtený kredit automaticky vrací zpět
 • ke zrušení lekce může dojít v případě, že není splněna podmínka minimálního počtu tří přihlášených klientů. Kredit je automaticky přiřazen zpět na Váš účet a o zrušení lekce Vám bude zaslán mail a sms zpráva.

Podmínky pro penalizaci

K penalizaci (k nevrácení kreditu) dojde ve chvíli, kdy svou rezervaci zrušíte po časovém limitu - viz výše.

Podmínky náhradníka

Je možné se přihlásit do pozice náhradníka a pokud se na lekci uvolní místo, přijde vám mail se zprávou, že se můžete do lekce přihlásit. 

Pokud se uvolní místo na vybrané aktivitě 24 a více hodin před konáním akce, systém Vás automaticky přesune z náhradníka do aktivního klienta a je Vám automaticky stržen kredit.

Podmínky kreditního systému a postup dobití kreditu

Kredit se dobíjí na recepci našeho centra. 

Minimální částka pro dobití kreditu je 100,-. 

Platnost kreditu od dobití je 6 měsíců. Minimální částka pro prodloužení platnosti kreditu je 500,- Kč. Po dobití je Vám automaticky prodloužena doba platnosti na dalších 6 měsíců. 

Podmínky použití kartičky MultiSport

Uplatnění kartičky MultiSport: kartu lze uplatnit na všechny otevřené lekce ve všech sálech a ve všech studiích, na které vám to rezervační systém umožní. U ostatních lekcí je možná rezervace pouze v penalizační zóně lekce, což je většinou 4 hodiny před jejím začátkem, pokud je na lekci volné místo. Kartu nelze použít na žádné kurzy ani workshopy.

Penalizační zóna a odhlašování z lekcí: pokud se klient odhlásí v penalizační zóně, odečte mu systém z účtu 100 kreditů, které je třeba uhradit. Při dluhu větším než 300 kreditů (což jsou 3 pozdě zrušené lekce), již nebude možné se na kartu MultiSport rezervovat, a to až do uhrazení celého dluhu.

Důležité upozornění: penalizační zóna ranních lekcí je 10 hodin před lekcí, je třeba s tím počítat a z lekcí se odhlašovat večer předem.

V našem centru nepřijímáme platební karty ani šeky či stravenky.

Smluvní podmínky jsou platné v tomto znění od 24.5.2018

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno.

Christopher McCandless

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Odhlásit se z odběru e-mailů