Dům jógy - centrum Vinohrady

Jógové studio v Praze 2, cvičíme 7 dní v týdnu od rána do večera ve dvou sálech, najdete u nás různé druhy jógy i různou pokročilost (např. i hot jógu). Navštěvovat můžete jednotlivé otevřené lekce.

Adresa

  • Jana Masaryka 6, Praha 2 - Vinohrady, 120 00 - POZOR (vstup malou brankou do dvora )

Kontakty

  • Telefon recepce: 605 102 617 - informace o jednotlivých otevřených lekcích, rezervace, obsazenost lekcí, rezervační systém, atd.
  • E-mail recepce: vinohrady@dum-jogy.cz - informace o jednotlivých otevřených lekcích, rezervace, obsazenost lekcí, rezervační systém, atd.

Rozvrh hodin

Jak se k nám dostanete?

METRO A – stanice Náměstí Míru 5 minut chůze k nám.

Z Náměstí Míru se vydáte ulicí Belgickou a na jejím konci se ocitnete v ulici Jana Masaryka - 50 metrů doprava je Dům Jógy.

METRO C - stanice I. P. Pavlova - 5 minut chůze k nám.

Z I. P. Pavlova je nejjednodušší vydat se ulicí Londýnská doprava a na jejím konci se ocitnete přímo naproti Domu Jógy.

TRAMVAJÍ č. 22 - jedna stanice nad Nám.Míru - stanice Jana Masaryka

O nás

Naše studio se nachází v prostorách bývalých lázní na Vinohradech. Tato malebná stavbička z 18. století obklopená balustrádami je zcela zrenovovaná, přetvořená na tělocvičny, šatny a koupelnu. V Domě jógy jsou dva cvičební sály. Dolní (cca 50 m2) je určený pro cvičení hot-jógy (jógy, která se provozuje při 37 - 42 stupních horka) a horní sál o rozloze 65 metrů čtverečních pro klasické lekce jógy a další zajímavé aktivity. V nedávné době vznikl v domě ve zvýšeném suterénu ještě další malý sál pro individuální lekce. Součástí našeho domu je i terasa v prvním patře, kde je možné odpočinout si u čaje a posezení v podloubí, v prostorách před domem jógy, kde všude na vás dýchne příjemná atmosféra tohoto zvláštního místa, které ačkoliv se nachází v samotném centru města, jako by bylo z jiného času :-).

V našem domě je možné si vyzkoušet různé druhy jógy. Týdně je v tomto studiu pořádáno téměř 70 lekcí klasické jógy a přes 20 lekcí Hot jógy. Pravidelně jsou zde pořádány jednodenní nebo víkendové workshopy a semináře.

Můžete si zde zameditovat, zatančit a zahrát na bubny či tibetské mísy. Stačí se "jen" rozhodnout...

K dispozici vám budou protiskluzné podložky, deky i sedáky, v recepci si můžete zakoupit malé občerstvení, půjčit ručník či podložku na hot-jógu (podložky na běžné cvičení jsou v ceně vstupného).

Přijďte si odpočinout, protáhnout se, zarelaxovat si, zbavit se špatné nálady i bolesti zad, posílit své tělo a ohřát se...

A jaké jsou naše cíle?

Dnešní doba přinesla i do jógy (myšleno hathajógy) nekonečné množství variací a možností, různých druhů a stylů. Cvičí se pomalu i rychle, v horku i v chladu, zavěšení v sítích i na hácích s pomůckami i bez.... a vznikají tak nekonečné diskuze - co ještě vůbec je jógou a co už není? Kde je ta pomyslná hranice a kdo ji určí- je jóga prostě jen vědomá práce s tělem a zastavení v pohybu? Nebo musí každá jóga respektovat stejná pravidla? A kdo je správný učitel jógy?

My podobné diskuze necháme stranou, protože naší ctižádostí a cílem je prostě nabídnout jógu co nejširšímu portfoliu našich spoluobčanů. Ukázat ji v co nejširší podobě, tak aby oslovila každého, kdo má o ni zájem, ať už jde o člověka, který touží po dynamickém vybití, nebo po klidném spočinutí, ať přišel kvůli bolesti v zádech, nebo kvůli poznání. Domníváme se, že není až tak podstatné, z jaké strany se do „jógového koláče“ zakousneme, ale fakt, že to vůbec uděláme. Je to první a důležitý krok a je to určitě krok správným směrem.Každý máme svou cestu a my jsme pyšní na to, že na začátku možná právě té vaší, stál Dům jógy!

Virtuální prohlídka studia Vinohrady

Sál Hot jógy

Zobrazit na celou obrazovku

Sál klasické jógy

Podmínky uplatnění kartiček, benefitů a poukázek našich partnerů

Karty MultiSportBenefity a.s.Benefit PlusGallery BetaFlexipass SodexoUnišek, CadhocTicket benefitsSpolupracujeme

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Pokud si myslíte, že vše špatné ve vašem životě je vina někoho jiného, budete hodně trpět.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace