Masáž Dáta Snéhan

Touto masáží ulevíte od dlouhotrvající bolesti, postupně dochází ke zvětšení kloubního rozsahu, odstraňují se zplodiny metabolismu usazené v úponech svalů, dochází k regeneraci kůže, tkání a celkové harmonizaci organismu. Doporučujeme při tenisovém lokti, neprůchodnosti karpálních tunelů, bolestech kloubů apod.

Online rezervace a ceny

Provádí se teplým olejem, nejlépe sezamovým, který má schopnost prosáknout hluboko do tkání a odbourává i psychické bloky. Díky blahodárnému působení teplého oleje dochází k uvolnění vazů, svalových úponů a k dokonalému protažení svalů - toto spojeno tlakem, vyvíjeným masérkou (VIDHÚ). Tento tlak je odvislý od celkového stavu nejen kloubů a svalů a celého organismu, ale i od psychiky klienta. Masáž Dáta snéhan je hodně účinná, často pomůže i tam, kde selže běžná fyzioterapie, ale mnohdy je i značně bolestivá. Dobře provedenou Dáta snéhan masáží ulevíte i od dlouhotrvající bolesti, dochází ke zvětšení kloubního rozsahu, odstraňují se zplodiny metabolismu usazené v úponech svalů, dochází k regeneraci kůže, tkání a celkové harmonizaci organismu. Dovolujeme si tedy tuto masáž nazvat léčebnou technikou. Doporučujeme při tenisovém lokti, neprůchodnosti karpálních tunelů, bolestech kloubů apod.

Články a zajímavosti nejen o józe

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Mantry - zpěv nebo modlitba?

Hudba je součástí našich životů a ať už vědomě či nevědomě ...  Více

Pránájáma - síla dechu

Ač se to nemusí zdát, jóga je především o dechu. Pokud praktikujeme pouze ...  Více

Obrácené polohy jsou kladivem na hřebík únavy

Mira Metha

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace