Klasická masáž

Klasická masáž, někdy označovaná také jako švédská masáž, je výborný způsob jak uvolnit nejen ztuhlé svalstvo, ale také mysl. Patří proto mezi nejoblíbenější a nejžádanější procedury. Tato masáž je příjemná.

Během masáže dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulaci látkové výměny. To umožňuje zvýšené vylučování odpadních látek z těla. Masáž napomáhá také odstranění nahromaděné lymfy, zajišťuje rovnoměrné prokrvení těla a zároveň zlepšuje proudění energie. V případě použití aromatických olejů je ovlivňován také mozek a centrální nervový systém a tedy i psychický stav.

I přes to, že se klasická masáž jeví spíše jako prostředek k uvolnění stresu a psychického napění, má rovněž nezanedbatelné léčebné účinky. Nejenže pomáhá uvolnit přetížené a ztuhlé svalstvo, ale odstraňuje také bolesti způsobené například nevhodnými pracovními návyky nebo zvýšenou fyzickou zátěží.

Online rezervace a ceny

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Mantry - zpěv nebo modlitba?

Hudba je součástí našich životů a ať už vědomě či nevědomě ...  Více

Když konám dobro,je mi dobře.Když dělám zlo,je mi zle

A.Lincoln

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace