Jógové pobyty

Veškeré jógové pobyty Domu jógy vytváříme tak, abyste si užili příjemný víkend plný pohody, odpočinku a různorodé jógové praxe. Snažíme se vybírat kvalitní ubytování v různých lokalitách celé České republiky tak, aby v daném místě bylo vždy nějaké zajímavé vyžití. Během jógového pobytu chceme dopřát klientům možnost vyzkoušet různé styly jógy, relaxační, meditační a dechové techniky či jiné "speciality" ze světa jógy, ale také si třeba jen tak popovídat, seznámit se, zrelaxovat:-)

 

Rádi bychom Vás informovali, že veškeré jógové pobyty pořádané přes Dům jógy naleznete na našich webových stránkách, v rezervačním systému Domu jógy. Pokud si vyberete jiný jógový pobyt přímo od lektora, neneseme žádnou odpovědnost za jeho průběh a kvalitu.

Budeme rádi, pokud si vyberete z našich jógových pobytů

Těšíme se na vás!

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Znáte office jógu?

Office jóga je určena především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnáni, ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Není nic horšího než pochybnosti. Pochybnosti rozdělují lidi. Je to jed, který rozloží přátelství a rozbíjí vztahy. Je jako trn, který dráždí a bolí. Je jako meč, který zabíjí.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů