Jógové pobyty

Veškeré jógové pobyty Domu jógy vytváříme tak, abyste si užili příjemný víkend plný pohody, odpočinku a různorodé jógové praxe. Snažíme se vybírat kvalitní ubytování v různých lokalitách celé České republiky tak, aby v daném místě bylo vždy nějaké zajímavé vyžití. Během jógového pobytu chceme dopřát klientům možnost vyzkoušet různé styly jógy, relaxační, meditační a dechové techniky či jiné "speciality" ze světa jógy, ale také si třeba jen tak popovídat, seznámit se, zrelaxovat:-)

 

Rádi bychom Vás informovali, že veškeré jógové pobyty pořádané přes Dům jógy naleznete na našich webových stránkách, v rezervačním systému Domu jógy. Pokud si vyberete jiný jógový pobyt přímo od lektora, neneseme žádnou odpovědnost za jeho průběh a kvalitu.

Budeme rádi, pokud si vyberete z našich jógových pobytů

Těšíme se na vás!

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Když konám dobro,je mi dobře.Když dělám zlo,je mi zle

A.Lincoln

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů