Seminář Hormonální jóga

Víkendový seminář pro ženy, které pociťují účinky hormonální nerovnováhy. Příprava pro domácí cvičení.
Seminář Hormonální jóga
Cena: 2 800,- Kč

Seminář je určen pro všechny ženy, které mají bolestivou, či příliš silnou nebo nepravidelnou menstruaci, nadměrné ochlupení, zvýšenou váhu, akné, neplodnost (např. po vysazení hormonální antikoncepce), atd. Po 35. roce života, kdy začíná klesat hladina hormonů a blížíme se menopauze, je to pocení, nervozita, podrážděnost ... ty více závažné na fyzické úrovni: hypofunkce štítné žlázy, syndrom karpálního tunelu, osteoporóza, inkontinence, na psychické úrovni to je: nízké libido, nespavost, deprese a co se krásy týká: hormonální nerovnováha přímo ovlivňuje kvalitu vlasů, kůže a nehtů.

Program

 • Seznámení s HYT, autorkou sestavy, účinky, kontraindikace, vyplnění dotazníků
 • Výuka sestavy po částech (prohřívací část, denní sestava, protistresové cviky)
 • Během semináře podle potřeby pauza na jídlo
 • Opakování sestavy, možné varianty
 • Diskuze, otázky

Během víkendového semináře se naučíte celou sestavu, kterou si pak můžete cvičit doma. Cvičení sestavy není náročné, je i pro ty, které jógu nikdy necvičily a trvá zhruba 30 minut. Až se tuto sestavu naučíte, doporučujeme cvičit ji (ideálně) každý den (tady platí, čím víc tím lépe pro Vás), aby se Vaše hladina ženských hormonů dostala do rovnováhy, a taky se v ní udržela. Každodenním cvičením dosáhnete toho, že co Vás nyní trápí, se stane minulostí.

Účast na víkendovém semináři neopravňuje tuto metodu dále vyučovat!!!

Kdy

 • 20. - 21. ledna 2018 - studio Anděl - seminář vede Yvona Švecová - v tomto termínu je seminář již obsazen, děkujeme za pochopení
 • 14. - 15. dubna 2018 - studio Vinohrady - seminář vede Yvona Švecová
 • 26. - 27. května 2018 - studio Chodov - seminář vede Táňa Jilemnická
 • 4. - 5. srpna 2018 - studio Chodov - seminář vede Táňa Jilemnická

Dvoudenní seminář začíná vždy v sobotu ve 13:00 a končí v 18:30 a v neděli začíná v 9:00 a končí ve 14:30 hodin. Je možné skončit i dříve, podle toho, jak Vám to půjde:-).

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

 • Cena: 2 800,- Kč
 • Rezervační záloha: 1 100,- Kč

Cena zahrnuje

 • naučení sestavy, kterou si pak můžete cvičit doma
 • materiály ke cvičení
 • čaj, kávu ...

O lektorovi

Lekce jógy jsou pro mě jako očistný rituál, který začíná zpřítomněním pomocí vědomého dechu. Poslední roky mě oslovují především jemnější styly jako je Jin jóga, která se svým odklonem od důrazu na výkon přináší do našich životů tolik potřebnou vyrovnanost. Zajímají mě také ženské prvky v józe, které představuje například Hormonální jógová terapie. Ta mne zajímá především svou cíleností i na ženy, které jsou jógou nepolíbené a které by si jinak k józe cestu nejspíše ani nenašly. Velké změny, které pak těmto ženám jóga vnese do života, mne nepřestávají ohromovat. Ať už jde ale o jakýkoliv styl jógy, je pro mě zásadní individuální přístup i v rámci skupiny a snaha zprostředkovat předávané informace tak, abyste se po lekci cítili nejen příjemně, ale také odcházeli s prožitky či uvědoměním, které obohatí Váš život i mimo jógovou podložku.

Více informací

Jóga vstoupila do mého života přesně v pravou chvíli. Na první pohled v poměrně pozdním věku, ale vše je relativní. Přivedla ji ke mně nemoc a změnila mi život. Jóga je pro mne lék, uzdravení, radost, harmonie, každodenní výzva i klidné spočinutí. Jóga je cesta, na kterou bych ráda pozvala všechny, kteří jsou ochotni a připraveni se jí dát vést. Oslovila mne hormonální jóga se svým obrovským terapeutickým potenciálem, studium na FTVS mi dalo za pravdu, že jsem se vydala dobrým směrem, který může pomoci mnohým z nás.

Více informací

Přihláška

Důležité upozornění! Akce Školy domu jógy (což jsou kuzry, workshopy, semináře, školení, víkendové pobyty) nelze hradit žádnými benefity, žádnými poukázkami ani platit přes kartu Multisport. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

 • 20. - 21. ledna 2018 - studio Anděl - seminář vede Yvona Švecová - v tomto termínu je seminář již obsazen, děkujeme za pochopení
 • 14. - 15. dubna 2018 - studio Vinohrady - seminář vede Yvona Švecová
 • 26. - 27. května 2018 - studio Chodov - seminář vede Táňa Jilemnická
 • 4. - 5. srpna 2018 - studio Chodov - seminář vede Táňa Jilemnická

Dvoudenní seminář začíná vždy v sobotu ve 13:00 a končí v 18:30 a v neděli začíná v 9:00 a končí ve 14:30 hodin. Je možné skončit i dříve, podle toho, jak Vám to půjde:-).

verification code

* povinné položky

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Ty, tak jako nikdo jiný v celém vesmíru, si zasloužíš svoji lásku a přívětivost.

Siddharta Gautama