Pozdrav Slunci A

Přijďte se naučit, jak pozdrav slunci provádět správně s ohledem na vaše možnosti tak, aby vám přinesl největší možné benefity.
Pozdrav Slunci A
Cena: 780,- Kč
Pozdrav slunci (suriya namaskar) je nejznámější jógová sekvence. I kdybyste nepraktikovali žádnou jinou jógovou sekvenci, suriya namaskar vám protáhne celé tělo, všechny klouby a svaly. Můžete ho cvičit v rychlejším tempu jako ranní cvičení na protažení a získání energie pro celý den nebo pomalu a v klidu pro večerní uklidnění a relaxaci, pozdrav slunce vám také pomůže vyčistit hlavu při stresu a v neposlední řadě uleví bolavým zádům a kloubům, pokud ho provádíte správně a s ohledem na individuální možnosti.
Náš workshop vám ukáže, jak tuto nejčastější jógovou sekvenci provádět správně. Naučíme se, jak sekvenci modifikovat s ohledem na vlastní tělesné dispozice a možnosti tak, abychom si neubližovali, ale naopak využili všech benefitů, které nám nabízí. Do detailů se podíváme na jednotlivé části sekvence od pozice hory, přes předklon a rovný předklon do vysokého a nízkého prkna, kobry a psa hlavou nahoru až po psa hlavou dolů. Tyto pozice jsou součástí každé jógové hodiny a ne vždy víme, jak je správně provádět a jak je modifikovat ve vztahu k našemu tělu. Probereme jeho jednodušší a složitější variace (věděli jste například, že můžete provádět pozdrav slunci vleže?) a ukážeme si, jak jednotlivé části sekvence propojit. Celou sestavu se naučíme tak, abychom ji mohli praktikovat sami kdykoli a kdekoli máme možnost.
 

Program

  • Nácvik dechu v sekvenci Surya Namaskar
  • Různé způsoby provedení jednotlivých částí pozdravu slunci
  • Přechody mezi jednotlivými pozicemi
  • Sekvence zpaměti

Kdy

V čase od 16:30 - 19:30 hodin.

 

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Mé lekce jsou rozmanité. Někdy klidnější, jindy spíš dynamické, záleží na energii studentů i mojí, počasí, denní době... Ale jedna věc všechny mé hodiny spojuje: Snažím se, aby mí studenti z lekce odcházeli s dobrou náladou, uvolnění a spokojení. Kladu důraz na to, aby každý naslouchal svému vlastnímu tělu a naučil se v jednotlivých ásanách uvolnit. Velmi důležité pro mě je, aby studenti prováděli jógové ásany správně, proto se u některých pozic zastavujeme a detailně vysvětlujeme správné provedení. Ráda stavím hodinu od jednodušších pozic k těm “krkolomějším“ a užívám si momenty, kdy studenti zvládnou něco, co od sebe vůbec nečekali.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Já a RYT 200

Jste lektorem jógy a váháte, zda investovat do Vašeho dalšího vzdělání a ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nebe na zemi je volba, pro kterou se můžeš rozhodnout, a ne místo, které musíš hledat.

Wayne W. Dyer

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů