Penalizační zóna - co to je a jak funguje

U každé lekce je nastavena tzv. "Penalizační zóga". Je to čas, ve kterém je zrušení rezervace zpoplatněno 50% z ceny zrušené lekce.  U většiny lekcí je penalizační zóna 4 hodiny a méně před začátkem lekce, u lekcí začínajících od 7:00 - 9:00 hodin je penalizační zóna 10 hodin a méně před jejich začátkem. Pokud tedy nechcete zbytečně přicházet o své kredity, je nutné rušit rezervace včas. Např. rezervaci lekce začínající v pondělí 7:00 je třeba zrušit v neděli nejpozději do 21:00 hodin. V případě, že nemáte možnost odhlásit se on-line, je možné napsat taky sms nebo mail nebo zatelefonovat, ale aby vám kredity byly vráceny v plné výši, je třeba nám dát vědět včas podle výše uvedených limitů. Doporučujeme proto si rezervace dobře rozmyslet, a taky si pohlídat, abyste o kredity zbyteně nepřicházeli.

Pokud se na lekci nedostavíte nebo se neodhlásíte ani v penalizační zóně, budeme vám lekci počítat, jako byste se na ni dostavili - tzn. počítat budeme celých 100% ceny.

Pro klienty Multisport a Activepass platí tyto podmínky

Podmínky uplatnění kartiček, benefitů a poukázek našich partnerů

Uplatnění kartičky MultiSportBenefity a.s.Benefit PlusGallery BetaFlexipass SodexoUnišek, CadhocTicket benefitsSpolupracujeme

Akce

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a principy zdravého pohybu

Systém jógy vznikl před více než 2000 lety, do Evropy se ovšem začal ...  Více

Jarní energie: Jak pomocí jógy a stravy podpořit tělo a mysl

Jaro je obdobím obnovy, růstu a nové energie. Po zimních měsících, kdy se ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Být přirozený znamená se uvolnit. A k nalezení pravdy nepotřebujeme nic jiného, než se naprosto uvolnit.

Osho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace