Přírodní cestou k silné imunitě

... krok za krokem k posílení fyzické i psychické imunity ...
Cena: 2200,- Kč
Kurz je určen pro všechny z vás, kdo máte problémy s imunitou, ať už na fyzické nebo psychické úrovni a jste náchylní k různým sezónním onemocněním (např. časté nachlazení, dlouhodobé kašle, astma, problémy s pohybovým aparátem, ženy záněty močových cest, pms, migrény a stres).
 
Hodiny budou na sebe navazovat tak, abyste se posouvali k lepšímu uchopení svého zdraví čistě přírodní cestou.

Program

Hodina bude zahrnovat jemné a klidné procvičení pohybového aparátu, kde budeme harmonizovat svoje meridiány pomocí pomalých cviků a dýchání, zaměříme se na pročištění negativní energie pomocí zvuků, ukážeme si akupresurní body, které nám mohou pomoci třeba při bolestech hlavy, nebo náhlé únavě. Také se vzájemně naučíme, jak se ponořit do vlastní meditační hladiny, která vám pomůže najít vaši fyzickou i psychickou harmonii a tím vás posouvat k sebeléčení přírodní cestou. 
 

Kdy

Kurzy se konají každé pondělí od 18:00 - 19:15 hodin.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 2200,- Kč
  • Rezervační záloha: 1200,- Kč

O lektorovi

Zaměřuji se na ženskou problematiku formou léčebných meditací a tradiční čínskou medicínu. V mých lekcích se setkáte s jemným cvičením speciálních sestav pro trvale udržitelnou energii a imunitu.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Články a zajímavosti nejen o józe

Šavásana - nuda nebo relaxace?

Není lekce, která by nekončila proslulou pozicí mrtvoly, lektor vás ...  Více

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Teorie žádný velký význam nemá - praxe udělá v životě změnu

Pattabhi Jois

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace