Vážení klienti, studio Anděl funguje po dobu prázdnin v omezeném provozu. Cvičení probíhá v sále v 1. patře, provizorní recepce s převlékárnou je v přízemí. Více informací

Rekonstrukce studia na Andělu (29. 6. - 1. 9.)

Vážení klienti, z důvodu rozsáhlé rekonstrukce studia na Andělu bude celé přízemní patro od 29.6. od 14:30 hodin až do 1.9. večer uzavřeno.

V provozu zůstává sál v 1. patře a provizorní recepce v přízemí za prosklenými dveřmi na opačné straně vstupního prostoru. Toalety jsou k dispozici jak v přízemí na konci chodby, tak v prvním patře, malou nouzovou převlékárnu zbudujeme hned vedle recepce, k dispozici nebudou pouze sprchy.

Zboží k zakoupení bude sice v omezeném množství, ale vodu a základní drobnosti si budete i nadále moci zakoupit. Prázdninový rozvrh hodin je již připraven v rezervačním systému, současně budeme všechny lekce vysílat i online, takže pokud byste měli zájem cvičit a nemohli do studia, tak si můžete vyzkoušet, jak se vám bude cvičit se svou oblíbenou lektorkou doma.

Připravili jsme pro vás i cvičení venku. Za příznivého počasí bude probíhat v parku Sacré Coeur (za obchodním centrem OC Nový Smíchov) každý všední den od 18 - 19 hodin, takže i tam máte možnost přijít si o prázdninách zacvičit s našimi lektory.

Děkujeme vám za pochopení a zachování přízně. Věříme, že toto nouzové opatření společně zvládneme a v září se budeme těšit na viděnou v novém prostředí pro vaši praxi jógy.

 

 

 

Reconstruction of the studio at Anděl (June 29 - September 1)

The hall on the 1st floor and the temporary reception on the ground floor behind the glass door on the opposite side of the entrance area remain in operation. Toilets are available both on the ground floor at the end of the corridor and on the first floor, we will build a small emergency changing room right next to the reception, only showers will not be available.

Goods for purchase will be in limited quantities, but you will still be able to purchase water and basic items. The holiday schedule of classes is already prepared in the reservation system, at the same time we will also broadcast all lessons online, so if you are interested in practicing and cannot go to the studio, you can try how it will be to practice with your favorite lecturer at home.

We have also prepared outdoor exercises for you. Weather permitting, it will take place in the Sacré Coeur park (behind the OC Nový Smíchov shopping center) every weekday from 6 to 7 p.m., so you can also come and exercise with our instructors there during the holidays.

Thank you for your understanding and continued favor. We believe that we will manage this emergency measure together and look forward to seeing you in September in a new environment for your yoga practice.

Články a zajímavosti nejen o józe

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.

Abraham Lincoln

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace