50% sleva na veškeré lekce Domu jógy Chodov po dobu jednoho měsíce

Upozornění - Tato akce již proběhla.
Bolí vás záda, trpíte bolestmi hlavy, špatnou náladou nebo potřebujete shodit nějaké to kilo nadváhy? Odpovědí na všechny vaše těžkosti může být jóga.
50% sleva na veškeré lekce Domu jógy Chodov  po dobu jednoho měsíce

Navštivte jógové centrum Dům jógy Chodov pouhých pár minut chůze od metra Chodov a využijte jedinečnou zaměstnaneckou slevu.

Sleva na vstupy pro firmy a jejich zaměstnance!

V Domě jógy na Chodově můžete vyzkoušet všechny typy jógy a vybrat si tu, která vás bude bavit – rychlou dynamickou a posilovací, pomalou klidnou a protahovací, stejně jako jógu cvičenou v horku – hot-jógu u které se nádherně prohřejete, vypotíte, zvýšíte svou kondici a výsledky budete moci na vašem těle i velmi rychle sledovat.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

První měsíc - 50% sleva na jednorázové lekce

Po předložení firemní průkazky poskytneme zaměstnanci spolupracující společnosti 50% slevu na jednorázové lekce v prvním měsíci zahájení spolupráce. A můžete chodit každý den :-)

Druhý měsíc – 20% sleva na předplatné kreditů

Ve druhém měsíci zahájení spolupráce poskytneme zaměstnanci spolupracující společnosti 20% slevu na předplatné ve formě kreditů (od 1000,-Kč výše) – opět po předložení firemní průkazky.

Od třetího měsíce – trvalá 10% sleva

Od třetího měsíce vám již bude trvale poskytována 10% sleva na předplatné ve formě kreditů nebo jednorázové lekce. Vždy je třeba předložit firemní průkaz.

Slevy platí pouze při platbách HOTOVĚ. Slevy nelze uplatnit na lekce, které jsou ve zvoleném období za nižší ceny, na žádné vstupní nebo sezónní balíčky ani na kurzy, workshopy a víkendy. Slevy též neplatí na žádné platby přes jakékoliv benefitní společnosti ani na platby různými poukázkami. Nelze je sčítat. Děkujeme za pochopení. 

Akceptujeme i multisport karty na všechny druhy lekcí.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Mantry - zpěv nebo modlitba?

Hudba je součástí našich životů a ať už vědomě či nevědomě ...  Více

Jóga pro děti v Domě jógy na Chodově

Máte doma malého „jogína“ – kluka nebo holčičku ve věku 3-6 let? ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Kolik svatých slov jste přečetli, kolik svatých slov jste vyřkli, co však zmohou když podle nich nejednáte.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace