Vážení klienti, studio Anděl funguje po dobu prázdnin v omezeném provozu. Cvičení probíhá v sále v 1. patře, provizorní recepce s převlékárnou je v přízemí. Více informací

Úvod do dynamické vinyásy a balanců na rukou

... rozšiřte své možnosti v jógové praxi a posuňte se o kousek dál ...
Cena: 850,- Kč

Workshop je zaměřený na dynamické prvky jógové praxe, kterých se ale nikdo nemusíme bát. Vysvětlíme si, jaké kouzlo skrývají dynamické lekce jógy, jaké jsou její benefity a co je její podstatou. Nahlédneme pod pokličku pokročilejších pozic a mimo jiné se naučíme např. odskoky do pokrčených loktů.

Workshop je určen pro všechny, kdo si dáte rádi "do těla", i když jste v józe třeba i věčnými začátečníky:-))

Program

Hlavním bodem workshopu bude 75 minutová dynamická vinyasa lekce, která bude zaměřena na pozice, díky kterým protáhneme a hlavně posílíme tělo, a to především střed těla a paže. Budou zapojeny i pozice na otevření kyčlí a posílení naší odvahy. Vrcholem budou balanční pozice na rukou, jako je vrána, vrána stranou a létající holub.

Celý workshop zakončíme hloubkovou relaxací.

Těším se na vás. Bára

Kdy

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 850,- Kč
  • Rezervační záloha: 850,- Kč

O lektorovi

Moje lekce jsou převážně dynamické. Překonáváme své limity a snažíme se neustále zlepšovat. Není to nic drastického, že byste se druhý den nemohli ani pohnout. Prostě posloucháme naše tělo, plyneme v rytmu našeho dechu, zasmějeme se a možná se i trošku zapotíme.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Články a zajímavosti nejen o józe

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Jak zhubnout pomocí jógy?

Jóga je starodávná praxe, která kombinuje fyzické, mentální a duchovní ...  Více

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Jsme tady a je to teď. Za hranicí toho není veškeré lidské vědění nic než měsíční svit.

H.L.Mencken

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace