Vážení klienti, studio Anděl funguje po dobu prázdnin v omezeném provozu. Cvičení probíhá v sále v 1. patře, provizorní recepce s převlékárnou je v přízemí. Více informací

Ásany, mudry & aromaterapie (3 hodinový)

... zažijte jógu s účinky aromaterapie ...
Cena: 850,- Kč
Workshop nás ponoří do jógy spojené s účinky aromaterapie, pomocí níž se nám ještě lépe otevírá cesta k širšímu smyslovému vnímání. Našimi průvodci budou přírodní esence, které nás povedou od spodních energetických center až k těm nejvyšším. Rozproudí se nám energie v celé naší bytosti a současně vlivem přírodních éterických olejů (bylin, stromů, květů) nasměrujeme jejich léčivé účinky do konkrétních center našeho těla.
 
Co si můžeme z workshopu odnést?
  • Schopnost lépe se napojit na své tělo, cítit jej jako celek a zároveň umět vnímat procesy, které se odehrávají i v jeho jednotlivých částech.
  • Nové vhledy do tajů aromaterapie, účinky jednotlivých esencí, použití pro potřeby těla, duše, i mysli
  • Zmírnění tlaku sami na sebe, na ostatní, i na situace. Díky józe se nám daří lépe se vypořádat se stresem a se změnami, kterými během života procházíme.
  • Kdy a jak praktikovat mudry -  proč vlastně?
  • A samozřejmě si komplexně protáhneme tělo, posílíme svaly a necháme tělo zregenerovat.
 
Co si máme přinést?
Sebe, dobrou naladu, možná papír a tužku :-)
 
Těším se na společně strávené chvíle:-). Jana

Program

V úvodu se dotkneme pranajámickych technik a poplujeme na vlně tradiční hatha jógové praxe. V pozicích se budeme zastavovat, procítíme jejich účinky a následně necháme doznít.
Budeme se věnovat i hlubšímu pohledu na účinky pečetí prstů (mudry), se kterými se v rámci workshopu také seznámíme.
Ke konci lekce necháme tělo odpočinout v příjemné relaxaci zaměřené na vyrovnání polarit Slunce a Měsíce v nás samých. Tělo poté odchází probuzené, posílené a mysl čistá a vyrovnaná.
Účinky se nám pak pozitivně obtisknou i mimo podložku.
 
Jinými slovy, čeká nás trocha teorie a hlavně prožitková praxe!
 
Bude lze i prostor na konzultace ohledně daných témat - pokud si budete chtít psát poznamky, sešit či mobil s vyplým zvoněním vítán :-)

Kdy

  • 27. července 2024 - v čase od 12:50 - 15:50 hodin. - rezervovat zde

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 850,- Kč
  • Rezervační záloha: 850,- Kč

O lektorovi

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Články a zajímavosti nejen o józe

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Není nic horšího než pochybnosti. Pochybnosti rozdělují lidi. Je to jed, který rozloží přátelství a rozbíjí vztahy. Je jako trn, který dráždí a bolí. Je jako meč, který zabíjí.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace