Ing. Markéta Stehlíková

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Markéta Stehlíková
Jóga je pro mě životní filosofie a je jen jedna. Navzdory několika druhům jógy její podstata je pro mě stejná, rozdílné může být jen tempo či hlubší zaměření konkrétního typu jógy. Moje lekce ať už jsou dynamické, jemné, zdravotní, případně v podobě hotjógy, jsou vždy kromě jednotlivých ásán, ale i jejich sestav spojené s pránájámickým dechem, efektivní relaxací, zaměřením se na energetická centra, zpívání manter. Mám ráda to spojení fyzického s duchovním. Mým cílem je, aby klienti odcházeli vyrovnaní, zdravější a s úsměvem na tváři.

Mé zkušenosti

Ke sportu jsem se dostala přes běhání, od něj se pak odvíjely další sporty v podobě fitness, plavání atd. až jsem se dostala i k józe. K té mě přivedla původně nutná regenerace po sportu a problémy s krční páteří. Nakonec jsem v ní objevila skvělý sport sám o sobě a posilování v její dynamičtější verzi. Začala jsem cvičit v roce 2008 Iyengar jógu (s pomůckami a delšími výdrži v pozicích), pokračovala Hatha jógou a postupně vyzkoušela snad všechny druhy jógy, které se běžně praktikují.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Vedu lekci na základě zkušeností, co mně pomáhá pro pružnější, zdravější tělo, pro krásné křivky, klidnou a vyrovnanou mysl a v neposlední řadě pro lepší spánek. Jóga dává úsměv na tvář, to mě na lidech, co odcházejí z lekce nejvíce těší ta pozitivní energie, to že si ji mohou uchovat do dalších dní.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Vánoce jsou tady!

První advent už je za rohem, což znamená, že se města rozzáří ve svitu ...  Více

Jóga objevuje rovnováhu mezi štěstím světa, které je sebrstředné a štěstím, které přesahuje naše bytí

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace