Ing. Markéta Stehlíková

Markéta Stehlíková
Jóga je pro mě životní filosofie a je jen jedna. Navzdory několika druhům jógy její podstata je pro mě stejná, rozdílné může být jen tempo či hlubší zaměření konkrétního typu jógy. Moje lekce ať už jsou dynamické, jemné, zdravotní, případně v podobě hotjógy, jsou vždy kromě jednotlivých ásán, ale i jejich sestav spojené s pránájámickým dechem, efektivní relaxací, zaměřením se na energetická centra, zpívání manter. Mám ráda to spojení fyzického s duchovním. Mým cílem je, aby klienti odcházeli vyrovnaní, zdravější a s úsměvem na tváři.

Mé zkušenosti

Ke sportu jsem se dostala přes běhání, od něj se pak odvíjely další sporty v podobě fitness, plavání atd. až jsem se dostala i k józe. K té mě přivedla původně nutná regenerace po sportu a problémy s krční páteří. Nakonec jsem v ní objevila skvělý sport sám o sobě a posilování v její dynamičtější verzi. Začala jsem cvičit v roce 2008 Iyengar jógu (s pomůckami a delšími výdrži v pozicích), pokračovala Hatha jógou a postupně vyzkoušela snad všechny druhy jógy, které se běžně praktikují.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Vedu lekci na základě zkušeností, co mně pomáhá pro pružnější, zdravější tělo, pro krásné křivky, klidnou a vyrovnanou mysl a v neposlední řadě pro lepší spánek. Jóga dává úsměv na tvář, to mě na lidech, co odcházejí z lekce nejvíce těší ta pozitivní energie, to že si ji mohou uchovat do dalších dní.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Vše v našem chodidle se okamžitě projeví v celém těle

Sharat Arora

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů