Ing. Markéta Stehlíková

Markéta Stehlíková
Jóga je pro mě životní filosofie a je jen jedna. Navzdory několika druhům jógy její podstata je pro mě stejná, rozdílné může být jen tempo či hlubší zaměření konkrétního typu jógy. Moje lekce ať už jsou dynamické, jemné, zdravotní, případně v podobě hotjógy, jsou vždy kromě jednotlivých ásán, ale i jejich sestav spojené s pránájámickým dechem, efektivní relaxací, zaměřením se na energetická centra, zpívání manter. Mám ráda to spojení fyzického s duchovním. Mým cílem je, aby klienti odcházeli vyrovnaní, zdravější a s úsměvem na tváři.

Mé zkušenosti

Ke sportu jsem se dostala přes běhání, od něj se pak odvíjely další sporty v podobě fitness, plavání atd. až jsem se dostala i k józe. K té mě přivedla původně nutná regenerace po sportu a problémy s krční páteří. Nakonec jsem v ní objevila skvělý sport sám o sobě a posilování v její dynamičtější verzi. Začala jsem cvičit v roce 2008 Iyengar jógu (s pomůckami a delšími výdrži v pozicích), pokračovala Hatha jógou a postupně vyzkoušela snad všechny druhy jógy, které se běžně praktikují.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Vedu lekci na základě zkušeností, co mně pomáhá pro pružnější, zdravější tělo, pro krásné křivky, klidnou a vyrovnanou mysl a v neposlední řadě pro lepší spánek. Jóga dává úsměv na tvář, to mě na lidech, co odcházejí z lekce nejvíce těší ta pozitivní energie, to že si ji mohou uchovat do dalších dní.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Hormonální jóga

Mnoho žen hledá, hledá a vlastně ani netuší přesně co. I já jsem hledala ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Znát vnější věci je inteligence, znát sám sebe je moudrost. Ovládat ostatní je moc, zvládnout sám sebe je pravá síla. Když si uvědomíte, že máte dostatek, pak jste opravdu bohatí.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů