Vážení klienti, z důvodu rozsáhlé rekonstrukce Studia Anděl bude od 29. června 14:30 do večera 1. září uzavřeno celé přízemí. Více informací

Lucia Stopková

Rozvrh

Seznam mých lekcí

Lucia Stopková
Snažím se, abyste z mé lekce odcházeli nabití pozitivní energií a s pocitem, že se chcete vrátit. Můžeme se potkat na jemnější, ale i dynamické lekci. V obou případech se zaměřuji zejména na protažení zkrácených svalů, otevření hrudníku, zapracování na rovnováze a v dynamických lekcích také na posílení, a to většinou pomocí kreativnějších balančních pozic a přechodů.

Ráda zařazuji i netradiční pozice, při kterých se člověk často mile překvapí. Každá lekce, bez ohledu na to, zda je jemná nebo dynamická, začíná zpomalením, prodýcháním a důkladným rozhýbáním. Potom následuje samotný flow, který je zakončen opět zpomalením, a na závěr nesmí chybět šavásana s netradiční směsí esenciálních olejů. Moje lekce vždy doprovází modernější melodie, které kopírují fáze lekce.

Mé zkušenosti

Od tří let jsem se věnovala závodně krasobruslení a nyní ho také trénuji. K józe jsem se dostala v podstatě náhodou, když jsme se s kamarádkou rozhodly, že zkusíme něco nového a půjdeme se po práci "protáhnout". Nejvíce mě však oslovila jóga až na Srí Lance a o rok později, na Bali v létě 2023, jsem se rozhodla získat certifikaci. Našla jsem kombinaci dlouholetých zkušeností z krasobruslení, inspirace z cestování a potřeb moderního člověka.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Ráda bych přinesla jógu i mezi lidi, kteří si myslí, že to není pro ně. Chci v lidech podporovat radost z pohybu, chci jim pomáhat překonávat své hranice a zároveň vnímat přítomný okamžik.

Více o mně

Jsem docela normální člověk a věčný optimista. Pracuji v korporátu, trénuji krasobruslení, cvičím jógu, miluji jídlo, cestování a svého partnera. Jo, a věřím v karmu. Myslím si, že právě pozitivní myšlení a schopnost se sama sobě zasmát mi pomáhají proplouvat životem opravdu šťastně, a ráda přenáším tuto energii i na ostatní.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady Všechny

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

Bolí vás něco? Může pomoci rázová vlna

Bolest v rameni, v předloktí, v zádech, bolest paty, Achillovy šlachy, ...  Více

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Učím je 3 základní věci: jednoduchost, trpělivost a soucit. To jsou 3 nějvětší poklady.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace