Mgr.Lenka Pristačová

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Lenka Pristačová
Moje lekce jsou obvykle vedené v klidnějším tempu, protože mám pocit, že rychlost a dynamika našemu životu nechybí a často potřebujeme zpomalení, zastavení, uvědomění a přijetí.

V mých lekcích začínáme tedy často vleže na zádech, kotvením pozornosti, uvědoměním dechu, zkoumáním možností našeho těla tady a teď. Postupně následují ásany a sestavy, zařazuji často i prvky zdravotního cvičení. V mých lekcích se nesetkáte s náročnými pozicemi typu lotosový sed nebo stojky, neboť těla většiny z nás nejsou k těmto výkonům připravena. Závěr lekce tvoří relaxace, v některých lekcích používám vonné oleje a ráda podbarvuji lekce jemnou hudbou.

Mým cílem je, aby se klient zklidnil, protáhnul, aktivizoval a posílil části těla, které to potřebují, a aby z lekce odcházel odpočatý, uvolněný, napojený na sebe.

Mé zkušenosti

Cvičení a práci s tělem se věnuji v různé intenzitě více než 15 let, vyzkoušela jsem pilates, bosu, šest let aktivně tancuji. Józe se věnuji pravidelně od roku 2016, každý den mi pomáhá nejen nastavit tělo do funkčního celku, ale je i velkou oporou při zvládání náročných situací, které život někdy přináší.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Baví mě, když klient odchází po lekci klidný, spokojený, s lepším tělesným pocitem. Jógu vnímám jako jeden ze způsobů péče o tělo a duši, který můžeme sami sobě dopřát. Lektorkou jsem se stala proto, že jsem chtěla všechny ty skvělé dary a možnosti, které jóga nabízí, poznat více do hloubky a předávat lidem kolem mě.

Více o mně

Moje povolání je psycholožka, proto v systému jógy vnímám velmi zřetelně psychologické aspekty, které mohou dnešnímu uhoněnému a vystresovanému člověku mnoho poskytnout. V životě nás potkávají různá obtížná období, ve kterých se jóga může stát naším velkým spojencem a oporou, pokud na tom zapracujeme.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Bolí vás něco? Může pomoci rázová vlna

Bolest v rameni, v předloktí, v zádech, bolest paty, Achillovy šlachy, ...  Více

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Moudrost má svůj počátek v úžasu.

Sokrates

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace