Kristína Jakubíková

Kristína Jakubíková
Cvičím dynamičtější styly jógy, tyto zvyšují nejenom vaši ohebnost a sílu, ale hlavně umožní roztěkané mysli soustředit se jenom na sebe a provedení pozice, což je první krok ke klidu a uvolnění mysli. Chci, aby byly ásany tělu prospěšné, proto klientům pomáhám s pozicí i takříkajíc ručně. Během celé lekce střídáme brzdu-plyn – dynamické fáze se statickými, posilovací pozice s protahovacími, balančními a relaxačními. A co vás čeká? Dvěma slovy akce a vývoj. A možná i trochu potu :-)

Mé zkušenosti

Sportuji celý život - a nehodlám přestat :-). Jógu praktikuji třetím rokem a také nehodlám přestat. Velice mi pomohla uklidnit se, soustředit se a umět „mávnout rukou“. Že mě zbavila bolestí zad a udělala mě ohebnější než sem byla v 10ti letech, je už jenom příjemný bonus :-)

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Mám ráda, jak se lidi posouvají, jak se jim mění nálada během lekce a jak dlouhodobě. Jak se mění jejich postoj, síla, flexibilita a sebevědomí. Jak se pořád víc usmívají. To je na lektorování krásné.

Více o mně

Více o mně

Většinu svých dnů od osmi let až do konce studií jsem strávila u koní. Začínala jsem gymnastikou na koni – voltiž, a pak plynule přešla do sedla k drezurnímu sportu. Koně jsou diagnóza, byla jsem tam každý boží den tak půl dne a dodnes nechápu, jak jsem to všechno stíhala  K józe jsem přičichla někdy v tom období. Žádné lekce široko daleko v mém okolí ještě nebyly, ale byly knížky. Něco jsem vyzkoušela, ale bez vedení mi to moc nedávalo smysl.

Pak jsem se přestěhovala do Prahy a začala pracovat v kanceláři. Na koně zbývaly jenom víkendy a moje kondice šla na chvíli někam daleko...

Bylo mně 25 let a bolest beder jsem brala jako samozřejmost, tkaničky jsem si zavazovala v sedě, protože jsem se zkrátka nesehla, trpěla jsem zažívacími potížemi, chronickou únavou a častými chřipkami. Tehdy jsem si vzpoměla na jógu. Jako aktivní člověk jsem začala s Powerjógou a prakticky okamžitě viděla výsledky. Tělo se rozhýbávalo a silnělo, nálada byla den za dnem lepší, začala jsem se víc těšit ze života a usmívat! Blízcí změnu rozhodně ocenili...

Na bolest beder si už jenom matně vzpomínám, viry mě obcházejí a energie mám na rozdávání - dokážu bez problémů fungovat i po 5ti hodinách spánku. A to bych ještě před dvěma lety nikomu neveřila. To s tím spánkem, 8 hodin bylo minimum. Mně jóga změnila život. Pořád ho mění, a to k mnohem lepšímu. Právě proto dnes dělám svou práci - učím lidi, jak si pomoct, jak dýchat, jak vnímat a používat tělo, jak se radovat, učím je jógu. Ráda Vám tuto změnu zprostředkuji. Mně dnes ty zdravotní potíže totiž už nikdo nevěří.

Cesta jógy je cestou objevování vlastních schopností, vlastního já. Vše, co potřebujeme pro život ve zdraví, radosti a bez bolestí, už máme v sobě! Tělo má úžasnou schopnost regenerace a sebeuzdravení. Potřebujeme jenom odstranit některé překážky, které brání těmto našim přirozeným schopnostem fungovat.

Tak pojďme na jógu!

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Když to nejméně čekáme, život se na nás obrátí s výzvou, aby vyzkoušel naši odvahu a vůli ke změně.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Odhlásit se z odběru e-mailů