Kristýna Havlíková

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Kristýna Havlíková
Lekci vždy začínáme uvědoměním si našeho těla, dechu, přítomného okamžiku. Přes jemné rozhýbání postupně prohříváme celé tělo a proplouváme celou lekcí dle jejího zaměření. Vždy postupujeme vědomě a s laskavostí k sobě samému. Na mých lekcích se také můžete těšit na aromaterapii nebo na zvuky léčivých manter.

Mé zkušenosti

Od mala je pohyb mojí součástí, věnovala jsem se vždy různým sportům od poledance přes cyklistiku až po fitness. Jóga mi vstoupila do života před několika lety, zpočátku to bylo pouze o protažení, jako doplněk k jiným aktivitám, až postupně jsem našla to pravé ,,kouzlo´´, které jóga nabízí. Po pár letech vlastní praxe a hledání, jsem se konečně rozhodla splnit si svůj sen, absolvovala kurz lektora v Domě jógy a začala předávat jógu dál.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga mi pomáhá hledat cestu zpět k sobě, vědomě se hýbat a naslouchat svému tělu. To se také snažím předávat ve svých lekcích. Moje lekce mohou být jemné i dynamické, ale vždy jsou zaměřené na propojení dechu s pohybem.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Bolí vás něco? Může pomoci rázová vlna

Bolest v rameni, v předloktí, v zádech, bolest paty, Achillovy šlachy, ...  Více

Jóga a principy zdravého pohybu

Systém jógy vznikl před více než 2000 lety, do Evropy se ovšem začal ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jsme tady a je to teď. Za hranicí toho není veškeré lidské vědění nic než měsíční svit.

H.L.Mencken

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace