Kristýna Havlíková

Seznam mých lekcí

Kristýna Havlíková
Lekci vždy začínáme uvědoměním si našeho těla, dechu, přítomného okamžiku. Přes jemné rozhýbání postupně prohříváme celé tělo a proplouváme celou lekcí dle jejího zaměření. Vždy postupujeme vědomě a s laskavostí k sobě samému. Na mých lekcích se také můžete těšit na aromaterapii nebo na zvuky léčivých manter.

Mé zkušenosti

Od mala je pohyb mojí součástí, věnovala jsem se vždy různým sportům od poledance přes cyklistiku až po fitness. Jóga mi vstoupila do života před několika lety, zpočátku to bylo pouze o protažení, jako doplněk k jiným aktivitám, až postupně jsem našla to pravé ,,kouzlo´´, které jóga nabízí. Po pár letech vlastní praxe a hledání, jsem se konečně rozhodla splnit si svůj sen, absolvovala kurz lektora v Domě jógy a začala předávat jógu dál.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga mi pomáhá hledat cestu zpět k sobě, vědomě se hýbat a naslouchat svému tělu. To se také snažím předávat ve svých lekcích. Moje lekce mohou být jemné i dynamické, ale vždy jsou zaměřené na propojení dechu s pohybem.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Šavásana - nuda nebo relaxace?

Není lekce, která by nekončila proslulou pozicí mrtvoly, lektor vás ...  Více

Má cesta - Karolína Chudobová

Jóga není pro mě, často slýchám. Tam se jen válej po zemi, dýchaj a ...  Více

Kolik svatých slov jste přečetli, kolik svatých slov jste vyřkli, co však zmohou když podle nich nejednáte.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace