Kristýna Havlíková

Seznam mých lekcí

Kristýna Havlíková
Lekci vždy začínáme uvědoměním si našeho těla, dechu, přítomného okamžiku. Přes jemné rozhýbání postupně prohříváme celé tělo a proplouváme celou lekcí dle jejího zaměření. Vždy postupujeme vědomě a s laskavostí k sobě samému. Na mých lekcích se také můžete těšit na aromaterapii nebo na zvuky léčivých manter.

Mé zkušenosti

Od mala je pohyb mojí součástí, věnovala jsem se vždy různým sportům od poledance přes cyklistiku až po fitness. Jóga mi vstoupila do života před několika lety, zpočátku to bylo pouze o protažení, jako doplněk k jiným aktivitám, až postupně jsem našla to pravé ,,kouzlo´´, které jóga nabízí. Po pár letech vlastní praxe a hledání, jsem se konečně rozhodla splnit si svůj sen, absolvovala kurz lektora v Domě jógy a začala předávat jógu dál.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga mi pomáhá hledat cestu zpět k sobě, vědomě se hýbat a naslouchat svému tělu. To se také snažím předávat ve svých lekcích. Moje lekce mohou být jemné i dynamické, ale vždy jsou zaměřené na propojení dechu s pohybem.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Vánoce jsou tady!

První advent už je za rohem, což znamená, že se města rozzáří ve svitu ...  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Přecházejte těžkostem tím, že zvládáte jednoduché.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů