Vážení klienti, z důvodu rozsáhlé rekonstrukce Studia Anděl bude od 29. června 14:30 do večera 1. září uzavřeno celé přízemí. Více informací

Monika Tomažicová

Rozvrh

Seznam mých lekcí

Monika Tomažicová
Jsem příznivec všímavé meditace. Intenzivní meditační pobyt mi změnil život. Budu vás celou dobu cvičení vyzývat k pozorování, co se ve vás děje na úrovni myšlenek, emocí a těla z pohledu pouhého pozorovatele. Snažím se v lekcích dát možnost vyzkoušet různé cvičební pomůcky, nahlédnout do různých typů cviků jógy, ale vždy s ohledem na zdravý princip pohybu.

V lekci Kundalini jógy vás provedu kouzlem manter. Zvláštní pozornost věnuji relaxaci, kterou vás celou dobu provázím. Ať se zaměřujeme na uvolňování jednotlivých částí těla nebo návštěvu vnitřní krajiny svého srdce.

Mé zkušenosti

Studovala jsem 3 roky psychologii v rámci celoživotního vzdělávání na PVŠPS. Pak jsem pokračovala 5letým psychoterapeutickým výcvikem.

V roce 2022 jsem dokončila 10měsíční kurz Kundalini jógy. V roce 2023 jsem prošla půlroční kurz v Domě jógy - Jóga - zdravý princip pohybu. V roce 2023 na podzim jsem začala roční studium meditace a v roce 2024 roční kurz Terapeutické jógy. 

Ráda pracuji s klienty s omezením, protože cítím omezení i na svém těle. Snažím se být k sobě i druhým laskavá, abychom si cvičení mohli užívat i přes své limity. 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Vedení lekcí jógy cítím jako své poslání, mám velkou touhu šířit své zkušenosti a předávat své znalosti druhým. Pomáhat ostatním nalézt cestu, když tápou. Jóga nám může změnit život, když si ji plně pustíme do svého života. Staneme se spokojenější a budeme se více radovat z každého okamžiku. Pracujeme s životní energií, vyšším záměrem a kreativním potenciálem každého z nás. Při mých lekcích budeme zklidňovat naši mysl a pozorovat naše myšlenky bez posuzování. Každý můj student je pro mne darem a vždy se moc těším na společné setkávání.

Sat Nam

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady Všechny

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Bolí vás něco? Může pomoci rázová vlna

Bolest v rameni, v předloktí, v zádech, bolest paty, Achillovy šlachy, ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Kdy cvičit jógu? Ideálně ráno!

Je lepší cvičit jógu ráno či večer? Nejlépe obojí, ale pokud si můžete ...  Více

Podstata praxe jógy je nastavení vnitřní a vnější rovnováhy

Claus Grzesch

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace