Pavla Galla Rožumberská

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Pavla Galla Rožumberská

YOGALATES

Unikátní systém cvičení stylu Body&Mind. Propojuje jógové ásany a jejich zaměření na protažení a zároveň uvolnění s nejúčinnějšími cviky Pilates s důrazem na posílení tzv.hlubokého stabilizačního systému. Lekce je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří chtějí mít své tělo pevné, pružné a chráněné před bolestmi zad. Lekce je vedena v plynulém tempu bez zaměření na velké výkony a přesto po ní své tělo pocítíte jako krásně “živé".

ŽENSKÁ JÓGA

Lekce je výhradně pro ženy se zaměřením na vyladění a podporu ženské energie. Těšit se můžete na jemné dechové techniky, antistresové cviky, ásany se zaměřením na probuzení hormonálního systému. Lekce je vedena v jemnosti, laskavosti a nebude chybět ani relaxace či vedená meditace. Prostor zde bude i pro otázky, vzájemné sdílení či podporu v ženské komunitě.

JÓGA S MEDITACÍ

Lekce vedená v jemnosti a laskavosti, která začíná relaxací a naladěním na přítomný okamžik. Dále vás čekají tzv.průpravné cviky, které povedou k ásanám se zaměřením na protažení i uvolnění. Provázet vás bude plný jógový dech i další dechové či očistné techniky. Na závěr lekce se vždy můžete těšit na vedenou meditaci či vizualizaci s určitým záměrem.

Mé zkušenosti

Dělám práci, která vlastně ani není prací, ale mým životním posláním, největším koníčkem, radostí a láskou. Plním si své sny a zároveň se díky nim neustále vzdělávám a učím. Vím, že kráčím po té správné životní cestě, i když je někdy pěkně klikatá a hrbolatá. 

Vím, že není samozřejmostí dělat a živit se tím, co mě baví a naplňuje, a tak každý den děkuji za tuhle možnost. Živit se jógou, pohybem, moderní spiritualitou, to je můj život, který mě provází už malička.

Jógu předávám již 20 let a nepřestává mě fascinovat. Jsem její milovnicí, obdivovatelkou a také ji vnímám jako své životní poslání.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe a vlastně i lektorování mě nejvíce zajímá a baví různorodost. Co lekce, to nová životní zkušenost. Lekce nikdy nejsou stejné, vždy záleží na komunitě, prostředí, aktuálním naladění a energii, kterou společně tvoříme.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Ženská jóga - co čekat?

Stále častěji se v rozvrzích jógových studií objevuje název Ženská ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Pránájáma - síla dechu

Ač se to nemusí zdát, jóga je především o dechu. Pokud praktikujeme pouze ...  Více

Pokud stahujete sval, stahuje se i vědomí

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace