Všechna studia otevřena - aktuální podmínky pro účast. Těšíme se na vás.

Ivana Novotná Hájková

Ivana Novotná Hájková
Gravid jóga a jóga po porodu: Jako maminka tří dětí doporučuji zůstat aktivní i v době těhotenství. Těhotenství a porod jsou náročné na výkon. Budete potřebovat sílu. V mých lekcích se naučíte pracovat s dechem, zapojíte svaly tam, kde je potřeba a uvolníte namáhané části. Napojíte se na miminko a odpočinete v krátké relaxaci. Doporučuji cvičit od druhého trimestru a po šestinedělí.   Vinjása: Mé lekce jsou dynamické, ale vždy s respektem k našemu tělu. Pokud se chcete naučit balancovat na rukou, provaz, různé motanice nebo jen zlepšit svou flexibilitu - jste tu správně. Nikoho nenutím, ale motivuji. Největší mou radostí je vaše radost z překonání sebe sama. Dýcháme. Odpočíváme. Uvědomujeme si své vlastní já a své tělo. I to patří k dynamickému cvičení.

Mé zkušenosti

Přiznávám, že pohyb je moje droga. Na józe mám ráda to, že ji mohu cvičit kdykoliv, a že jí může cvičit kdokoliv - děti i moje babička. V roce 2019 jsem absolvovala kurz Instruktor jógy MŠMT. Aktuálně studuji RYT. Mám za sebou plno seminářů a workshopů, individuální lekce s lektory, kteří se józe věnují i z terapeuteckého hlediska. I padesátiletý člověk se může naučit stojku tak, že z ní načerpá energii, ale nevyčerpá sílu.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga je proces. Ze začátku si myslíte, že někde jste a pak objevíte, že jste teprve udělali první krok vpřed.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Znáte office jógu?

Office jóga je určena především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnáni, ...  Více

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Jóga, sýr a víno se s věkem zlepšují

Kevin Durkin

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů