Ivana Hájková

Seznam mých lekcí

Ivana Hájková
Gravid jóga a jóga po porodu: Jako maminka tří dětí doporučuji zůstat aktivní i v době těhotenství. Těhotenství a porod jsou náročné na výkon. Budete potřebovat sílu. V mých lekcích se naučíte pracovat s dechem, zapojíte svaly tam, kde je potřeba a uvolníte namáhané části. Napojíte se na miminko a odpočinete v krátké relaxaci. Doporučuji cvičit od druhého trimestru a po šestinedělí.   Vinjása: Mé lekce jsou dynamické, ale vždy s respektem k našemu tělu. Pokud se chcete naučit balancovat na rukou, provaz, různé motanice nebo jen zlepšit svou flexibilitu - jste tu správně. Nikoho nenutím, ale motivuji. Největší mou radostí je vaše radost z překonání sebe sama. Dýcháme. Odpočíváme. Uvědomujeme si své vlastní já a své tělo. I to patří k dynamickému cvičení.

Mé zkušenosti

Přiznávám, že pohyb je moje droga. Na józe mám ráda to, že ji mohu cvičit kdykoliv, a že jí může cvičit kdokoliv - děti i moje babička. V roce 2019 jsem absolvovala kurz Instruktor jógy MŠMT. Aktuálně studuji RYT. Mám za sebou plno seminářů a workshopů, individuální lekce s lektory, kteří se józe věnují i z terapeuteckého hlediska. I padesátiletý člověk se může naučit stojku tak, že z ní načerpá energii, ale nevyčerpá sílu.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga je proces. Ze začátku si myslíte, že někde jste a pak objevíte, že jste teprve udělali první krok vpřed.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Vše v našem chodidle se okamžitě projeví v celém těle

Sharat Arora

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace