Kristýna Bajerová

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Kristýna Bajerová
Yin a Yang, měsíc a slunce, energie i relax, to vše najdete v mých hodinách. Od mírné až k vyšší pokročilosti, mé lekce začínají meditací a dýchacím cvičením, následuje pozvolné protažení a rozhýbání kloubů, které pokračuje nejprve dynamicky rychleji až k píku celé lekce, následuje zklidnění těla, delší setrvání v jógových ásanách a samozřejmě nesmí chybět dostatečně dlouhá závěrečná šavásana.

Mým snem je přivést jógu k co nejvíce lidem ze všech koutů světa a všech věkových kategorií a zároveň vytvořit bezpečné místo, aby se každý student cítil dobře. Lekce jsou pro začátečníky i mírně pokročilé, vždy nabízím varianty pozic podle toho, kam nás naše těla pustí. Ráda používám i bločky, bolstry a ostatní pomůcky, které mohou dopomoci k celému jógovému prožitku.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím cca 5 let. Z něčeho, co nejprve bylo primárně nástrojem k uvolnění a prací se stresem rychle přerostlo ve vášeň a ráda zapojuji jógu do svého života každý den, ať už je to dýchací cvičení ráno, protažení celého těla během dne či meditace před spaním. Ráda jógu nejen učím, ale také na ni ráda chodím a čerpám inspiraci a zkušenosti od ostatních instruktorů.

Učím od června 2023 po absolvování 200hodinového kurzu Vinyasa yogy v Berlíně. Od března 2024 učím tady v Praze v českém nebo anglickém jazyce.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga není vším, ale je všude kolem nás a já ji ráda a s pokorou beru jako součást svého každodenního života a velmi mi pomáhá starat se o mé fyzické i duševní zdraví, a to chci ukázat i svým studentům.

Více o mně

Kromě jógy jsem také farmaceutka, zajímají mě bylinky a ayurveda, příroda celkově, začínám s muzikoterapií, a stále se učím každý den :-) těším se na vás na jógamatce!

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a spánek

Spánek, potrava a kyslík jsou tři základní lidské potřeby, bez kterých ...  Více

Jin jóga aneb čas se zastavit

V dnešním zrychleném světě se jóga čím dál víc zpomaluje a na ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Co všechno jsem ztratil v obavě, že něco ztratím.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace