Jaroslava Vinšová

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Jaroslava Vinšová
Mé lekce jsou rozmanité.  V mém portfoliu naleznete vedení velkého záběru různých stylů jógy. Dynamické lekce jsou většinou inspirované Vinjásou jógou a téměř všechny v mém provedení jsou vedené ve flow. Každý pohyb v asánách je na vlně dechu, ozdravujeme tím nejen tělo, ale i mysl. Jemné lekce propojuji vždy s harmonizací určitých čaker.  Nejčastější se opakující věty, a to téměř u každé nové ásány, ve všech praxích jsou:  - Nádech do stran. - Naplňme novým dechem břicho, hrudník, pokličky, - S výdechem si pojďme prodloužit život a šetřeme s ním… Docílím tím toho, že tato praxe není jen pouhým fyzickým cvičením ale je to ta ta pravá Jóga se všemi svými benefity.

Mé zkušenosti

K Józe jsem se dostala poprvé v roce 2014. Po vážném úrazu na lyžích, jsem strávila téměř 2 roky po nemocnicích. Mám za sebou 16 operací nohy včetně dvou spongioplastik (transplantace kostního štěpu). I když jsme se z toho díky neuvěřitelné péči lékařů dostala, moje mysl hrozně trpěla. Potýkala jsem se nově s úzkostmi, strachem, traumatem. Pomohla mě jóga, srovnala mě nohu, páteř ale hlavně myšlenky. Dalo mě to sílu se opět zvednout a zkusit jít v životě dál.

Chodila jsem na jógu pak tak často (několik hodin denně)že kvůli mě,  jedno pražské studio muselo zdražit i pernamentky:) Vážně. Začala jsme jezdit na Srí Lanku, kde jsem svojí lektorkou praxi pod dohledem mistrů i dokončila. Dala jsem po 15 letech vale korporátům a pro mě už vyčerpávajícím manažerským pozicím a založila jsem si vlastním cestovní kancelář, která je zaměřena na jógové pobyty. A tak vozím své klienty za jógou několikrát za rok především na Srí Lanku, do Thajska, na Bali, do Nepálu a dalších například evropských destinací, kde jim společně s mým týmem vytváříme nezapomenutelné zážitky, které jsou doplněné jógovou praxí.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Mám ráda lidi, mám ráda jógu, její sílu, její moc se spojit s ostatními, s námi samými, s celým vesmírem.
Ač už na lekcích, nebo při jógových pobytech, snažím se o vytvořeného toho nejlepšího zážitku pro své klienty. Klíše? Možná jo, ale zkusila jsem toho v životě už opravdu hodně, a nedokážu si vzpomenout na nic, co by mě tak naplňovalo, jako tohle. Spokojenost. Tady a Teď - Santóša.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Co všechno jsem ztratil v obavě, že něco ztratím.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace