Veronika Vltavská

Seznam mých lekcí

Veronika Vltavská
Cesta na Srí Lanku mi ukázala jiný svět. Pomalost, přítomný okamžik, lehkost, vědomé bytosti a…jógu. Stát na podložce se stalo mojí nejoblíbenější částí dne. Jen já, můj svět, moje tělo, můj dech, koncentrace, ten maličký prostor mi dával víc, než jsem si dokázala kdy představit.

A tak jsem se stala studentkou jógy. Po pár měsících jsem si všimla, že se mění nejen moje tělo, ale hlavně moje mysl. Klid, přijetí, pokora, vděčnost, nadhled, síla, fyzická i ta mentální.

Mé zkušenosti

Postupně přišel na řadu Wim Hof, ceremonie, výstupy z komfortní zóny, cestování, cesta do Santiaga de Compostela a chuť stát se lektorkou jógy. Absolvovala jsem certifikovaný lektorský kurz Instruktora jógy, kurz Jin jógy a kurz Vinyása jógy.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Miluju jógu a moje přání je, aby vám měnila život stejně, jako ho mění mě. Chci na svých lekcích předávat i něco navíc než jen fyzické cvičení. Chci vytvářet svět plný lásky, pokory, podpory, úcty pomocí jógy. Pataňdžaliho jógasútry jsou tak moudré a hluboké. Jógou a pravidelným praktikováním můžeme měnit sebe, své tělo, svoji mysl, své zdraví, fyzické i to duševní a společně tak měnit svět k lepšímu. Naše těla jsou chrámem pro naši duši a čím více šťastných, zdravých, spokojených, sebevědomých a vědomých bytostí bude na světě, tím bude svět krásnějším místem pro nás všechny.

Namaste

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Setkání dvou lidí je dočasné, zatímco spojení člověka s vesmírem je věčné.

osho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace