Veronika Vltavská

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Veronika Vltavská
Cesta na Srí Lanku mi ukázala jiný svět. Pomalost, přítomný okamžik, lehkost, vědomé bytosti a…jógu. Stát na podložce se stalo mojí nejoblíbenější částí dne. Jen já, můj svět, moje tělo, můj dech, koncentrace, ten maličký prostor mi dával víc, než jsem si dokázala kdy představit.

A tak jsem se stala studentkou jógy. Po pár měsících jsem si všimla, že se mění nejen moje tělo, ale hlavně moje mysl. Klid, přijetí, pokora, vděčnost, nadhled, síla, fyzická i ta mentální.

Mé zkušenosti

Postupně přišel na řadu Wim Hof, ceremonie, výstupy z komfortní zóny, cestování, cesta do Santiaga de Compostela a chuť stát se lektorkou jógy. Absolvovala jsem certifikovaný lektorský kurz Instruktora jógy, kurz Jin jógy a kurz Vinyása jógy.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Miluju jógu a moje přání je, aby vám měnila život stejně, jako ho mění mě. Chci na svých lekcích předávat i něco navíc než jen fyzické cvičení. Chci vytvářet svět plný lásky, pokory, podpory, úcty pomocí jógy. Pataňdžaliho jógasútry jsou tak moudré a hluboké. Jógou a pravidelným praktikováním můžeme měnit sebe, své tělo, svoji mysl, své zdraví, fyzické i to duševní a společně tak měnit svět k lepšímu. Naše těla jsou chrámem pro naši duši a čím více šťastných, zdravých, spokojených, sebevědomých a vědomých bytostí bude na světě, tím bude svět krásnějším místem pro nás všechny.

Namaste

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jama a nijama

Že jóga není jen praxe na podložce, už víme. Jaké jsou ale zásady, ...  Více

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Nepotřebuji chrámy, ani složité filozofie, můj mozek a mé srdce jsou mými chrámy, a laskavost je mou filozofií.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace