Leona Měšťánková

Seznam mých lekcí

Leona Měšťánková
Lekce se mnou mají jasný, ale často těžko naleznutelný cíl. Zaměřuji se na objevení a uvědomění si sebelásky a seberespektu-a to jak u dětí, tak u dospělých. Každý z nás pozornost k sobě samé/samému potřebujeme a často na to při cestě životem nevědomky zapomínáme. Proto je pro mě meditační část lekce neodmyslitelnou součástí jógové praxe.

Mé zkušenosti

Kurz instruktorky jógy jsem absolvovala v Indii, v oblasti Rishikesh, kde jsme bydleli v ašrámu a měli tak přímé napojení na místní kulturu. Pobyt byl intenzivní, plný emocí a prožitků a to se často odráží na mých lekcích. Dávám důraz na počáteční uvědomění si fyzického těla pomocí pranájamy, vědomé provedení pozic a hluboké meditační uvolnění na konci lekce.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Kromě lekcí pro dospělé mám specializaci na dětskou jógu. Učím na základních i mateřských školách, sportovní kluby a mám lekce dětské jógy v našem jógovém studiu na Vinohradech. U dětí hloubka jógového učení záleží na věkové kategorii-podle ní je lekce uzpůsobena. 

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Kdy cvičit jógu? Ideálně ráno!

Je lepší cvičit jógu ráno či večer? Nejlépe obojí, ale pokud si můžete ...  Více

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Mír pramení z vnitřku. Nehledejte ho mimo sebe.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů