Leona Měšťánková

Seznam mých lekcí

Leona Měšťánková
Lekce se mnou mají jasný, ale často těžko naleznutelný cíl. Zaměřuji se na objevení a uvědomění si sebelásky a seberespektu-a to jak u dětí, tak u dospělých. Každý z nás pozornost k sobě samé/samému potřebujeme a často na to při cestě životem nevědomky zapomínáme. Proto je pro mě meditační část lekce neodmyslitelnou součástí jógové praxe.

Mé zkušenosti

Kurz instruktorky jógy jsem absolvovala v Indii, v oblasti Rishikesh, kde jsme bydleli v ašrámu a měli tak přímé napojení na místní kulturu. Pobyt byl intenzivní, plný emocí a prožitků a to se často odráží na mých lekcích. Dávám důraz na počáteční uvědomění si fyzického těla pomocí pranájamy, vědomé provedení pozic a hluboké meditační uvolnění na konci lekce.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Kromě lekcí pro dospělé mám specializaci na dětskou jógu. Učím na základních i mateřských školách, sportovní kluby a mám lekce dětské jógy v našem jógovém studiu na Vinohradech. U dětí hloubka jógového učení záleží na věkové kategorii-podle ní je lekce uzpůsobena. 

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Kolik svatých slov jste přečetli, kolik svatých slov jste vyřkli, co však zmohou když podle nich nejednáte.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace