Petr Miškovský

Petr Miškovský
Jógu jsem poprvé vyzkoušel před několika lety, kdy jsem měl za to, že jóga je jen protahování. Tato představa se velmi rychle rozplynula a já našel v józe rovnováhu mezi fyzickým cvičením a zklidněním mysli.

S postupem času jsem se naučil nechat ego mimo podložku a užít si každou hodinu. To je i cílem na mých hodinách-užít si hodinu a být chvíli sám se sebou bez porovnávání s ostatními.

Mé hodiny jsou zaměřeny na posílení a protažení celého těla, a jsou určeny pro ty z vás, kteří chtějí svoji praxi posunout o kousek dál, posílit a protáhnout své tělo.

I když některé hodiny jsou fyzicky náročnější platí, že cvičíme dle svých možností a aktuálního rozpoložení, a neděláme nic, co by nám a našemu tělu nebylo příjemné.

Mé zkušenosti

Od malička se věnuji různým sportovním aktivitám, které byly více či méně kolektivní a fyzicky náročné. Není tedy divu, že mojí první hodinou byla dynamická flow hot jóga a byla to láska na první hodinu. Po fázi hot jógy jsem začal chodit i na flow a power, kterým se teď nejvíc věnuji i během lektorování. 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mám rád to napojení na dech a sám sebe. Neporovnávám se s ostatními na hodině, dělám to pro sebe, poslouchám tělo, kam mě v ten den pustí. 

Na lektorování si užívám tu energii a posun klientů, kteří chodí pravidelně. Lektorování mám i jako terapii, při které vyčistím hlavu od stresu z práce a dobiji energii.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Přecházejte těžkostem tím, že zvládáte jednoduché.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů