Petr Miškovský

Petr Miškovský
Jógu jsem poprvé vyzkoušel před několika lety, kdy jsem měl za to, že jóga je jen protahování. Tato představa se velmi rychle rozplynula a já našel v józe rovnováhu mezi fyzickým cvičením a zklidněním mysli.

S postupem času jsem se naučil nechat ego mimo podložku a užít si každou hodinu. To je i cílem na mých hodinách-užít si hodinu a být chvíli sám se sebou bez porovnávání s ostatními.

Mé hodiny jsou zaměřeny na posílení a protažení celého těla, a jsou určeny pro ty z vás, kteří chtějí svoji praxi posunout o kousek dál, posílit a protáhnout své tělo.

I když některé hodiny jsou fyzicky náročnější platí, že cvičíme dle svých možností a aktuálního rozpoložení, a neděláme nic, co by nám a našemu tělu nebylo příjemné.

Mé zkušenosti

Od malička se věnuji různým sportovním aktivitám, které byly více či méně kolektivní a fyzicky náročné. Není tedy divu, že mojí první hodinou byla dynamická flow hot jóga a byla to láska na první hodinu. Po fázi hot jógy jsem začal chodit i na flow a power, kterým se teď nejvíc věnuji i během lektorování. 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mám rád to napojení na dech a sám sebe. Neporovnávám se s ostatními na hodině, dělám to pro sebe, poslouchám tělo, kam mě v ten den pustí. 

Na lektorování si užívám tu energii a posun klientů, kteří chodí pravidelně. Lektorování mám i jako terapii, při které vyčistím hlavu od stresu z práce a dobiji energii.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Učím je 3 základní věci: jednoduchost, trpělivost a soucit. To jsou 3 nějvětší poklady.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace