Karel Hlaváček

Karel Hlaváček
Vedu lekce ve stylu flow, ve kterém neuspěchaně a plynule přecházím z pozice do pozice. Důraz přitom nekladu ani tak na fyzickou náročnost nebo co největší krkolomnost ásan, ale spíše na precizní a zdravé provedení a vcítění se do vlastního těla. Posílení „core“ ale nikdy neuškodí.

Mé zkušenosti

K józe jsem se dostal asi před pěti lety, kdy jsem ji využíval především k protahování a relaxaci po dynamických sportech. Postupně jsem si nicméně všiml, že v jógování si libuje jak mé tělo, tak má duše, a začal jsem se o toto cvičení zajímat více a více, až jsem se nakonec před nedávnem stal lektorem. Dnes je pro mě jóga meditací v pohybu. Pomáhá mi kompenzovat sedavý a stresující styl života, udržovat pružné tělo a pročišťovat mysl. Právě tento antistresový a celkově harmonizující charakter jógy se snažím zprostředkovat klientkám a klientům.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Základem smysluplné lidské činnosti je předávat ostatním to, co člověk pokládá za přínosné a co ho současně baví – a tak lektoruji.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nebe na zemi je volba, pro kterou se můžeš rozhodnout, a ne místo, které musíš hledat.

Wayne W. Dyer

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů