Andrea Hrášková

Andrea Hrášková
Mé lekce začínají krátkým zklidněním, zastavením a dechovým cvičením. Následují průpravné cviky, ve kterých připravíme tělo na cvičení a potom plynule přejdeme k jednotlivým ásanám (pozicím), nebo krátkým sestavám. Každou hodinu zakončuji delší relaxací, která je zvláště v dnešní době velice důležitá.

Mé zkušenosti

Jógu jsem poznala někdy v průběhu roku 2009 a od té doby jsem vyzkoušela mnoho směrů, mnoho lektorů, navštívila několik kurzů a v roce 2017 se sama lektorkou stala. Osobně mám raději dynamičtější styly jógy, není však vůbec důležité, jakému stylu se věnujeme, ale že nás jóga baví. Dříve nebo později se začneme zajímat nejen o pozice, které se v józe cvičí, ale i o ten vnitřní pocit uspokojení, který nás při lekcích provází, a který se časem přenese i do běžného života mimo podložku.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na lektorování mě nejvíce baví to, že mohu předávat dál, co se naučím, co mě baví, čím sama žiji a co mě naplňuje. Přes práci s fyzickým tělem se dostáváme sami k sobě, a to je na józe krásné. Dělá mi radost možnost ovlivnit a nadchnout lidi kolem sebe. Aby díky józe mohli nejenom posílit své tělo a zbavit se bolesti zad, ale také žít ve větším klidu, harmonii a mít se více rád.

Více o mně

Momentálně vychovávám tříletou dcerku a moc mě baví pozorovat, to co děti umí a dospělí se musí vědomě učit. Umění žít tady a teď, radovat se z maličkostí, smát se. Baví mě, když se mnou dcerka ráno zkouší cvičit pozdravy slunci a napodobuje mě v různých ásanách. Časem si chci dodělat kurz jógy pro děti, abychom spolu mohly předcvičovat jógu ostatním maminkám s dětmi.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Podstata praxe jógy je nastavení vnitřní a vnější rovnováhy

Claus Grzesch

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů