Andrea Hrášková

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Andrea Hrášková
Mé lekce začínají krátkým zklidněním, zastavením a dechovým cvičením. Následují průpravné cviky, ve kterých připravíme tělo na cvičení a potom plynule přejdeme k jednotlivým ásanám (pozicím), nebo krátkým sestavám.

Každou hodinu zakončuji delší relaxací při harmonické rezonanci zvuku tibetské mísy a zvonkohry Koshi. Mnoho let jsem preferovala spíše dynamické styly jógy, nyní raději vedu klienty pomalejším tempem a dbám především na správné provedení ásan.

Mé zkušenosti

Jógu jsem poznala před více než 10 lety a od té doby jsem vyzkoušela mnoho směrů, mnoho lektorů, navštívila několik kurzů a v roce 2017 se sama lektorkou stala.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na lektorování mě nejvíce baví to, že mohu předávat dál, co se naučím, co mě baví, čím sama žiji a co mě naplňuje. Přes práci s fyzickým tělem se dostáváme sami k sobě, a to je na józe krásné. Dělá mi radost možnost ovlivnit a nadchnout lidi kolem sebe. Aby díky józe mohli nejenom posílit své tělo a zbavit se bolesti zad, ale také žít ve větším klidu, harmonii a především žít víc tady a teď! Protože pouze v přítomném okamžiku může člověk prožívat spokojenost bytí.

Více o mně

Jsem máma dvou úžasných dětí a ty jsou mými největšími učiteli. Moc mě baví pozorovat, to co děti umí a dospělí se musí vědomě učit. Umění žít tady a teď, radovat se z maličkostí, smát se.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Nejsme našimi těly, našimi majetky, ani našimi kariérami. Jsme božskou láskou, a ta je nekonečná.

Dr. Wayne Dyer

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace