Simona Zárubová

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Simona Zárubová
Cílem mého cvičení je především prohloubit vztah mezi děťátkem a rodičem. V lekcích si budeme hrát, cvičit, smát se a naučíme se nové říkanky, škádlivky a podpoříme zájem o jógu. Celá lekce je vedena v souladu s psychomotorickým vývojem vašeho děťátka. V lekcích pro miminka upravujeme správnou manipulaci s miminkem, motivujeme k obratu na bříško, pivotování i naklekávání, rozvíjíme jemnou motoriku.

Snad vám tyto lekce budou inspirací, jak si s dětmi můžete hrát a pomáhat jim tak v jejich vývoji. Děti si hravou formou procvičí koordinaci pohybů, rovnováhu a svaly celého těla.

Zacvičí si i maminky, protáhnou se a díky józe posílí hluboký stabilizační systém. Cvičení probíhá s ohledem na jejich zdravotní a poporodní stav. Na jógu s dětmi mohou přijít i tatínci.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím od střední školy a postupně mě provází do teď. Vystudovala jsem předškolní pedagogiku se specializací tělesná výchova. Za tuto dobu jsem měla šanci vyzkoušet si několik jógových stylů i dynamiky. Od dětské jógy, kterou jsem vedla, přes hathajógu, ashtangu až po bikram jógu a power jógu.

Po narození mých dětí jsem byla okouzlena dětským vývojem, zejména jeho prvním rokem života a následně předškolním věkem. Dětské období mě neustále inspiruje, proto jsem absolvovala několik kurzů cvičení s dětmi od 0 měsíců do předškolního věku, masáží pro kojence a batolata a praktická aromaterapie pro maminky a děti. Ve svých lekcích se snažím, aby cvičení bylo pro děti zábavné, hravé, bezpečné a bavilo i jejich rodiče. Lekce jsou vedeny v souladu s psychomotorickým vývojem děťátka.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na lektorování mě nejvíc baví setkávání s lidmi. A také to, že jim mohu předat mé zkušenosti, popř. jim poradit a pomoci.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Čakry - centra energie

Pokud jste častým návštěvníkem jógových center, pak věřím, že slovo ...  Více

Pokud si myslíte, že vše špatné ve vašem životě je vina někoho jiného, budete hodně trpět.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace