Simona Zárubová

Seznam mých lekcí

Simona Zárubová
Cílem mého cvičení je především prohloubit vztah mezi děťátkem a rodičem. V lekcích si budeme hrát, cvičit, smát se a naučíme se nové říkanky, škádlivky a podpoříme zájem o jógu. Celá lekce je vedena v souladu s psychomotorickým vývojem vašeho děťátka. V lekcích pro miminka upravujeme správnou manipulaci s miminkem, motivujeme k obratu na bříško, pivotování i naklekávání, rozvíjíme jemnou motoriku.

Snad vám tyto lekce budou inspirací, jak si s dětmi můžete hrát a pomáhat jim tak v jejich vývoji. Děti si hravou formou procvičí koordinaci pohybů, rovnováhu a svaly celého těla.

Zacvičí si i maminky, protáhnou se a díky józe posílí hluboký stabilizační systém. Cvičení probíhá s ohledem na jejich zdravotní a poporodní stav. Na jógu s dětmi mohou přijít i tatínci.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím od střední školy a postupně mě provází do teď. Vystudovala jsem předškolní pedagogiku se specializací tělesná výchova. Za tuto dobu jsem měla šanci vyzkoušet si několik jógových stylů i dynamiky. Od dětské jógy, kterou jsem vedla, přes hathajógu, ashtangu až po bikram jógu a power jógu.

Po narození mých dětí jsem byla okouzlena dětským vývojem, zejména jeho prvním rokem života a následně předškolním věkem. Dětské období mě neustále inspiruje, proto jsem absolvovala několik kurzů cvičení s dětmi od 0 měsíců do předškolního věku, masáží pro kojence a batolata a praktická aromaterapie pro maminky a děti. Ve svých lekcích se snažím, aby cvičení bylo pro děti zábavné, hravé, bezpečné a bavilo i jejich rodiče. Lekce jsou vedeny v souladu s psychomotorickým vývojem děťátka.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na lektorování mě nejvíc baví setkávání s lidmi. A také to, že jim mohu předat mé zkušenosti, popř. jim poradit a pomoci.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Pokud stahujete sval, stahuje se i vědomí

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů