Simona Zárubová

Seznam mých lekcí

Simona Zárubová
Cílem mého cvičení je především prohloubit vztah mezi děťátkem a rodičem. V lekcích si budeme hrát, cvičit, smát se a naučíme se nové říkanky, škádlivky a podpoříme zájem o jógu. Celá lekce je vedena v souladu s psychomotorickým vývojem vašeho děťátka. V lekcích pro miminka upravujeme správnou manipulaci s miminkem, motivujeme k obratu na bříško, pivotování i naklekávání, rozvíjíme jemnou motoriku.

Snad vám tyto lekce budou inspirací, jak si s dětmi můžete hrát a pomáhat jim tak v jejich vývoji. Děti si hravou formou procvičí koordinaci pohybů, rovnováhu a svaly celého těla.

Zacvičí si i maminky, protáhnou se a díky józe posílí hluboký stabilizační systém. Cvičení probíhá s ohledem na jejich zdravotní a poporodní stav. Na jógu s dětmi mohou přijít i tatínci.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím od střední školy a postupně mě provází do teď. Vystudovala jsem předškolní pedagogiku se specializací tělesná výchova. Za tuto dobu jsem měla šanci vyzkoušet si několik jógových stylů i dynamiky. Od dětské jógy, kterou jsem vedla, přes hathajógu, ashtangu až po bikram jógu a power jógu.

Po narození mých dětí jsem byla okouzlena dětským vývojem, zejména jeho prvním rokem života a následně předškolním věkem. Dětské období mě neustále inspiruje, proto jsem absolvovala několik kurzů cvičení s dětmi od 0 měsíců do předškolního věku, masáží pro kojence a batolata a praktická aromaterapie pro maminky a děti. Ve svých lekcích se snažím, aby cvičení bylo pro děti zábavné, hravé, bezpečné a bavilo i jejich rodiče. Lekce jsou vedeny v souladu s psychomotorickým vývojem děťátka.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na lektorování mě nejvíc baví setkávání s lidmi. A také to, že jim mohu předat mé zkušenosti, popř. jim poradit a pomoci.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Jama a nijama

Že jóga není jen praxe na podložce, už víme. Jaké jsou ale zásady, ...  Více

Neočekávej nic,ale buď připraven na všechno.

Sokrates

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace