Klára Moravcová

Seznam mých lekcí

Klára Moravcová
Ať už jsou lekce dynamičtější nebo klidnější, jsou neseny v duchu mé vlastní praxe, ale přizpůsobuji je potřebám a přáním klientů. Učím zejména vinjásu, hathajógu a powerjógu. Usebrání se, důkladné zahřátí těla, promyšlený pohyb, postupné stupňování a spojení ásan s dechem jsou pro mě prioritou. Podle typu lekce se nsetkáte s pránájámou, krátkou meditací či masáži krémem nebo olejíčkem při šavásaně

Mé zkušenosti

S jógou jsem se osobně seznámila na podzim v roce 2015. Po ročním praktikování jsem se vydala do severní Indie, kde jsem měsíc strávila cestováním a pobýváním v indických rodinách. Následující rok jsem zahájila studium indologie na Univerzitě Karlově v Praze, z kterého jsem získala titul. V roce 2022 jsem se rozhodla, že bych se chtěla o kouzlo jógy podělit s ostatními a absolvovala jsem 200h Teacher Training.  Dlouhá léta jsem praktikovala vinjásu; v současné době flirtuji s Aštángou.

Ráda se na podložce setkám s každou milou duší, která na mé lekce zavítá.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mě fascinuje její síla ukázat nám naše nitro a posouvat nás dál. Je to krásný individuální evoluční proces. Fyzické benefity jsou pouze třešničkou na dortu. Na lektorování mě nejvíce naplňuje energie spokojených klientů.

Více o mně

Kromě jógy mám ráda dobrou kávu, západy slunce a svůj zápisník plný básní.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Já a jóga - Richard Holický

S jógou jsem se poprvé setkal díky rande s jogínkou, která mě dotlačila na ...  Více

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Není nic horšího než pochybnosti. Pochybnosti rozdělují lidi. Je to jed, který rozloží přátelství a rozbíjí vztahy. Je jako trn, který dráždí a bolí. Je jako meč, který zabíjí.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace