Klára Moravcová

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Klára Moravcová
Ať už jsou lekce dynamičtější nebo klidnější, jsou neseny v duchu mé vlastní praxe, ale přizpůsobuji je potřebám a přáním klientů. Učím zejména vinjásu, hathajógu a powerjógu. Usebrání se, důkladné zahřátí těla, promyšlený pohyb, postupné stupňování a spojení ásan s dechem jsou pro mě prioritou. Podle typu lekce se nsetkáte s pránájámou, krátkou meditací či masáži krémem nebo olejíčkem při šavásaně

Mé zkušenosti

S jógou jsem se osobně seznámila na podzim v roce 2015. Po ročním praktikování jsem se vydala do severní Indie, kde jsem měsíc strávila cestováním a pobýváním v indických rodinách. Následující rok jsem zahájila studium indologie na Univerzitě Karlově v Praze, z kterého jsem získala titul. V roce 2022 jsem se rozhodla, že bych se chtěla o kouzlo jógy podělit s ostatními a absolvovala jsem 200h Teacher Training.  Dlouhá léta jsem praktikovala vinjásu; v současné době flirtuji s Aštángou.

Ráda se na podložce setkám s každou milou duší, která na mé lekce zavítá.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mě fascinuje její síla ukázat nám naše nitro a posouvat nás dál. Je to krásný individuální evoluční proces. Fyzické benefity jsou pouze třešničkou na dortu. Na lektorování mě nejvíce naplňuje energie spokojených klientů.

Více o mně

Kromě jógy mám ráda dobrou kávu, západy slunce a svůj zápisník plný básní.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

„Meditace musí být i zábava“, říká nový lektor aktivních meditací v Domě jógy, Martin Schovánek Danes

Myslíte si, že meditace jsou otrava? Že je to příliš obtížné, nudné a ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Pokud chcete probudit všechnu lidskost, probuďte prvně sami sebe. Pokud chcete odstranit veškeré utrpení světa, prvně odstraňte v sobě vše negativní. Nejvyšší dar, který můžete dát, je vaše vnitřní transformace.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace