Martina Li

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Martina Li
Zaměřuji se na ženskou problematiku formou léčebných meditací a tradiční čínskou medicínu. V mých lekcích se setkáte s jemným cvičením speciálních sestav pro trvale udržitelnou energii a imunitu.

Mé zkušenosti

Již od raného mládí mě zajímaly východní nauky a filozofie. Na začátku 21. století jsem se aktivně začala zabývat uměním žití a ticha dle východních mistrů a filozofů. Vystudovala jsem školu Feng Shui, školu Tradiční čínské medicíny, kterou se aktivně zabývám ve své praxi, a umění meditace. Toto vše mě hluboce zajímá a neustále udivuje ve své dokonalosti, jednoduchosti, pokoře k životu a čistotě vědomí. 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Dle moudrých tradic východu se snažím být průvodcem pro své přátelé a klienty, kteří řeší své životní otázky v rámci zdravotní, osobní, pracovní, nebo sportovní koncentrace. Výsledek je zklidnění a zkvalitnění vlastního života a svého okolí. 

Žiji v reálném životě dnešní uspěchané doby, která se snaží spojit dávnou moudrost východu a energii západu v jednu kvalitní celistvost a harmonii, která je tak potřebná pro zdraví a smysl života.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Ženská jóga - co čekat?

Stále častěji se v rozvrzích jógových studií objevuje název Ženská ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Jóga a spánek

Spánek, potrava a kyslík jsou tři základní lidské potřeby, bez kterých ...  Více

Lidé obětují zdraví, aby vydělali peníze, pak obětují peníze, aby získali zpět zdraví. Tak se znepokojují budoucností, že si neužívají přítomnost. A žijí, jako by nikdy neměli zemřít, a potom zemřou bez toho, aby před tím žili.

Dalajlama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace