Martina Li

Seznam mých lekcí

Martina Li
Zaměřuji se na ženskou problematiku formou léčebných meditací a tradiční čínskou medicínu. V mých lekcích se setkáte s jemným cvičením speciálních sestav pro trvale udržitelnou energii a imunitu.

Mé zkušenosti

Již od raného mládí mě zajímaly východní nauky a filozofie. Na začátku 21. století jsem se aktivně začala zabývat uměním žití a ticha dle východních mistrů a filozofů. Vystudovala jsem školu Feng Shui, školu Tradiční čínské medicíny, kterou se aktivně zabývám ve své praxi, a umění meditace. Toto vše mě hluboce zajímá a neustále udivuje ve své dokonalosti, jednoduchosti, pokoře k životu a čistotě vědomí. 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Dle moudrých tradic východu se snažím být průvodcem pro své přátelé a klienty, kteří řeší své životní otázky v rámci zdravotní, osobní, pracovní, nebo sportovní koncentrace. Výsledek je zklidnění a zkvalitnění vlastního života a svého okolí. 

Žiji v reálném životě dnešní uspěchané doby, která se snaží spojit dávnou moudrost východu a energii západu v jednu kvalitní celistvost a harmonii, která je tak potřebná pro zdraví a smysl života.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Teorie žádný velký význam nemá - praxe udělá v životě změnu

Pattabhi Jois

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace