Vážení klienti, z důvodu rozsáhlé rekonstrukce Studia Anděl bude od 29. června 14:30 do večera 1. září uzavřeno celé přízemí. Více informací

Zuzana Brown

Rozvrh

Seznam mých lekcí

Zuzana Brown
Mé lekce jsou rozmanité. Ať už jde o dynamickou lekci, hatha jógu nebo pomalou jin jógu vždy začínám úvodní pránajámou, která nám pomůže oddělit předchozí události dne od toho, co se bude následně odehrávat v cvičícím sále. Snažím se vytvořit laskavý prostor, který nám umožní více vnímat své tělo a pocity po celou dobu lekce.

Při dynamičtějších lekcích se více zaměřuji na zpevnění těla a správné provedení klíčových cviků. V hatha józe nikam nespěcháme a vědomě pracujeme s tělem a myslí a potkáváme se sami se sebou. A v jin józe podporuji onu pasivitu, která je pro jin charakteristická a v dnešní době tak potřebná. Na závěr Vás provedu vedenou relaxací, kdy postupně od konečků prstů uvolníme celé tělo.

Mé zkušenosti

Jako celoživotního sportovce mě jóga lákala delší dobu, a to především svým přesahem tělesné schránky. Vzhledem k mému předchozímu již dost aktivnímu životu mě zajímaly spíše pomalejší styly jógy, ale moc ráda teď předcvičuji i dynamickou lekci, která vychází jak z mé jógové praxe, letité sportovní praxe, tak z bývalé práce instruktora fitness. Józe jsem se začala pravidelně věnovat při svém pobytu v USA v roce 2017. Následně jsem si udělala kurz instruktora jógy 200h a absolvovala seminář jin jógy a další velmi přínosné workshopy pod vedením zkušených lektorů.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga je pro mě daleko víc než jen asány, je to práce s myslí, s duchem, a je to jak již plyne z její definice opravdové sjednocení a to ráda předávám dál.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady Všechny

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno.

Christopher McCandless

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace